Dobra reklama dla firmy

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Dobra reklama dla firmy

Post autor: Hottka »

Najlepiej postawić na zintegrowaną koncepcję wizualną. Od samego stoiska wystawienniczego, po najdrobniejsze dodatki. Jest na rynku firma RETIO, która ma w ofercie takie kompletne stoiska wystawiennicze. Tutaj https://www.retio.pl masz ich ofertę. Mają bardzo konkurencyjne ceny. Do tego darmową dostawę na terenie Polski. Myślę, że będzie to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Monita89
Posty: 123
Rejestracja: 27 lut 2019, 11:04

Re: Dobra reklama dla firmy

Post autor: Monita89 »

Natomiast ja chce postawić na pozycjonowanie semlink.pl . Wydaje mi się, że najszybciej można zyskać popularność, a tym samym zdobyć nowych klientów dzięki właśnie reklamie internetowej. Im wyższa pozycja w wyszukiwarce, tym łatwiej znaleźć naszą stronę. Jesteśmy bardziej dostrzegalni, a to jest istotne. Tym bardziej, że praktycznie wszystko w dzisiejszych czasach kręci się wokół internetu i jego zawartości.
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 17
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:23

Re: Dobra reklama dla firmy

Post autor: Majka »

Biorąc pod uwagę obecną konkurencję jaką mamy na rynku bez odpowiedniej reklamy firma nie zaistnieje. Z własnego doświadczeni wiem, że w niektórych branżach dobrze jest zaprezentować się na targach. W związku z tym konieczne jest fajne stoisko graficznie spójne z wizerunkiem firmy. Dla mnie takie stoisko stworzyła firma https://www.berkano.pl/ Oczywiście dobrze też mieć elegancką stronkę, w zależności od branży warto zainwestować w ulotki albo reklamę w mediach.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Dobra reklama dla firmy

Post autor: Samanta »

Przede wszystkim należy zadbać o stworzenie pozytywnego wizerunku firmy. Może w tym pomóc Agencja Brandingowa 4/4 z Warszawy, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://44branddesign.com/. Pomogła już wielu firmom się wypromować, więc sądzę, że warto nawiązać z nią współpracę ;)
Awatar użytkownika
bazylia
Posty: 29
Rejestracja: 10 sty 2020, 10:34

Re: Dobra reklama dla firmy

Post autor: bazylia »

Najlepszą formą reklamy w firmie jest reklama w internecie. Polecam bloga https://www.zespol-inkubatorow.pl/ aby dowiedzieć się więcej na ten temat
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 171
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:58

Re: Dobra reklama dla firmy

Post autor: luiza »

Myślę, ze najskuteczniejsza będzie reklama w internecie. Tutaj https://www.impactfactor.pl/jak-promowa ... owiadamy/z najdziesz ciekawy artykuł z informacją jak promować biznes na początku działalności. Bardzo ciekawy i godny uwagi! Sama się z nim zapoznałam i mam zamiar skorzystać z porad.
Awatar użytkownika
away
Posty: 98
Rejestracja: 15 cze 2019, 23:01

Re: Dobra reklama dla firmy

Post autor: away »

Działania online bardzo dobre efekty, przy stosunkowo niskich nakładach. Takie działania możesz również uzupełniać o reklamę offline np. przy użyciu takich artykułów https://www.diamond-druk.pl/
Awatar użytkownika
widokowa
Posty: 83
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:30

Re: Dobra reklama dla firmy

Post autor: widokowa »

Jesli firma opiera sie na swiadczeniu uslug, to wedlug mnie nie obejdzie sie bez dobrze zrobionej wizytowki w Google. Moge polecic dobra agencje ktora sie tym zajmuje- http://wizytowkawgoogle.pl/ stworzenie takiej wizytowki sklada sie z kilku etapow, najpierw sa rozmowy odnosnie naszych oczekiwan, tego, jak chcemy zeby to wygladalo, pozniej jest praca nad trescia i kluczowymi komunikatami a nastepnie realnie wprowadzone dzialania
Awatar użytkownika
JaninskaAnna
Posty: 11
Rejestracja: 11 mar 2020, 13:59

Re: Dobra reklama dla firmy

Post autor: JaninskaAnna »

Możesz zareklamować swoją firmę przez portal, ja umieszczam ogłoszenia swojej firmy na http://gowork.pl/praca/nowy-sacz;l i dzięki temu zyskuje rozpoznawalność marki
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Dobra reklama dla firmy

Post autor: women89 »

Przede wszystkim, trzeba znaleźć miejsce gdzie nasza reklama dotrze do jak największej liczby potencjalnych odbiorców. Dobrym pomysłem jest wybranie portalów, które mają w sobie możliwość dodania ogłoszeń w wielu miastach. Jednym z nich jest https://tuoglos.pl/ gdzie wrzucają Twoje ogłoszenia na 100 rożnych domenach w 100 różnych miastach. To prawdziwie doskonałe połączenie.
Józek

Re: Dobra reklama dla firmy

Post autor: Józek »

Jest na pewno wiele różnych dobrych form reklamy i ja jeszcze chcę powiedzieć, że mnie bardzo na ten moment interesuje wzięcie udziału w targach branżowych. W każdym razie na pewno firma https://exposystemy.pl będzie w stanie wykonać bardzo dobrej jakości stoisko targowe.
ODPOWIEDZ