dbanie o przyszlosc

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

dbanie o przyszlosc

Post autor: Hottka »

W jaki sposób chcecie zadbac o swoją przyszłość? Inwestujecie w polisy ubezpieczeniowe i inne takie. Zastanawiam się nad zainwestowaniem wlasnie w takie ubezpieczenie. Zauważyłam, że tutaj https://www.prudoradca.pl/ mają bardzo fajną oferte. Sądzicie, że warto w coś takiego zainwestować?
Awatar użytkownika
vania33
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:12

Re: dbanie o przyszlosc

Post autor: vania33 »

Popytaj wśród bliskich. Na pewno ktoś pomoże Ci z tym problemem.
Program sprawił, że stali się innymi ludźmi. Uleczył ich, a równocześnie zniszczył.
Awatar użytkownika
tosiówka
Posty: 51
Rejestracja: 30 cze 2019, 8:49

Re: dbanie o przyszlosc

Post autor: tosiówka »

W dbaniu o swoją przyszłość to trzeba też zwrócić uwagę na to by mieć jakieś dodatkowe oszczędności. A trzeba przyznać że wiele osób nie oszczędza a nawet nie myśli żeby to robić. Dlatego dla mnie osobiście to dobrze że będzie można oszczędzać w ppk https://www.mojeppk.pl/ .

artus nieruchomości złotów
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: dbanie o przyszlosc

Post autor: Samanta »

Rzeczywiście dbanie o przyszłość jest bardzo ważne, bo tak właściwie to nikt za nas tego nie zrobi. Najlepiej chyba założyć sobie indywidualne konto emerytalne. Jeśli nie orientujecie się w tym temacie, zawsze możecie skorzystać z pomocy jakiegoś doradcy :)
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: dbanie o przyszlosc

Post autor: izka »

Trzeba przede wszystkim co i w jakiej sytuacji nam się należy. Wiele osób o tym nie wie i przez to popadają w kłopoty finansowe. Tutaj https://zycieseniora.com/ekspert-radzi/1530/ sobie zerknijcie i poczytajcie. Jest tam ciekawy artykuł z którego dowiecie się w jakiej sytuacji należy wam się emerytura po mężu. Wiadomo, że w życiu różnie bywa i trzeba się przygotować na wszelkie ewentualności.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: dbanie o przyszlosc

Post autor: Samanta »

A kiedy Waszym zdaniem warto zainwestować w coś takiego jak polisa na wypadek śmierci? Jak jest się młodym, to się o tym nie myśli, a przecież tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo... czy Wy macie wykupioną taką polisę? Jeśli tak, to gdzie?
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: dbanie o przyszlosc

Post autor: wesw32 »

Prawda jest taka, że o przyszłości trzeba myśleć cały czas. Przecież tworzymy ją właśnie teraz...
____
wywóz gruzu Warszawa
Awatar użytkownika
Adamek
Posty: 167
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:47

Re: dbanie o przyszlosc

Post autor: Adamek »

Powinno się myśleć o przyszłości i to tak naprawdę im wcześniej tym lepiej. Moim zdaniem i nic nowego nie odkryję jak dodam, że warto wiedzieć gdzie najlepiej odkładać pieniądze na emeryturę i po prostu odkładać. Teraz może dużo osób w młodym wieku nie myśli o emeryturze, a trzeba. To co prognozują nie wróży wysokich kwot.
ołka

Re: dbanie o przyszlosc

Post autor: ołka »

Samanta pisze: ↑28 gru 2019, 21:21 Rzeczywiście dbanie o przyszłość jest bardzo ważne, bo tak właściwie to nikt za nas tego nie zrobi. Najlepiej chyba założyć sobie indywidualne konto emerytalne. Jeśli nie orientujecie się w tym temacie, zawsze możecie skorzystać z pomocy jakiegoś doradcy :)
Przyda się :)
Awatar użytkownika
edda
Posty: 41
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:28

Re: dbanie o przyszlosc

Post autor: edda »

tosiówka pisze: ↑30 cze 2019, 8:52 W dbaniu o swoją przyszłość to trzeba też zwrócić uwagę na to by mieć jakieś dodatkowe oszczędności. A trzeba przyznać że wiele osób nie oszczędza a nawet nie myśli żeby to robić. Dlatego dla mnie osobiście to dobrze że będzie można oszczędzać w ppk https://www.mojeppk.pl/ .
Najwięcej to mogą powiedzieć ci co do ppk przystąpili w pierwszym etapie. U nich odłożyło się najwięcej, wiadomo. Lektura http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk- ... iesiacach/ też potwierdza, że dobrze zrobili ci co zostali.
ODPOWIEDZ