Content Marketing - korzystaliście?

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
artek
Posty: 178
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

Re: Content Marketing - korzystaliście?

Post autor: artek »

Wydaje mi się, że content marketing jest jednym z najlepszych form reklamy internetowej, gdyż daje odbiorcy wartościową treść. Koniecznie sprawdź ofertę https://tearsofjoy.pl/content-marketing/ Wiem, że korzysta z niej wiele marek i firm. Dopasują swoją ofertę specjalnie dla ciebie.
Awatar użytkownika
kochana
Posty: 94
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:01

Re: Content Marketing - korzystaliście?

Post autor: kochana »

Tak, korzystałam za sprawą Nakatomi . Oni mi w ogóle całą analizę zrobili, co będzie skuteczne i co się przyda, a potem wiesz, wprowadzali słowa w czyn. I dzięki temu zyskałam wielu nowych klientów, ale też sprawdziłam, gdzie moja konkurencja się nie promuje i wykorzystywałam te luki. Dzięki temu rozwinęłam biznes.
Awatar użytkownika
kinga237
Posty: 8
Rejestracja: 15 paź 2019, 16:05

Re: Content Marketing - korzystaliście?

Post autor: kinga237 »

Content Marketing przynosi wymierne korzyści dla każdej firmy i to nie tylko związanej z e-commerce. Ze swojej obserwacji zauważyłam, że profesjonalne treści najbardziej przyciągają klientów z branży meblowej. Ma to pewnie związek z tym, że meble kupuje niemal każdy, a wskazówek najlepiej szuka się w Internecie. Wiele osób aranżuje też swoje mieszkania według porad znalezionych w sieci. Promocja sklepu z wyposażeniem do domu nie może się więc obejść bez content marketingu. Oczywiście działań marketingowych jest więcej. Na stronie https://www.ideoforce.pl/wiedza/jak-pro ... y,306.html przestawiono wszystkie metody promocji, które skutecznie zwiększają sprzedaż sklepu meblowego. Poczytajcie! Wiele z tych metod wykorzystuje się reklamując produkty z innych dziedzin.
Awatar użytkownika
aniewiem
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 15:27

Re: Content Marketing - korzystaliście?

Post autor: aniewiem »

Content marketing trzeba robić a nie korzystać ;)
Nie oczekuję, ze coś się zmieni, jeśli niczego nie zmieniam
Awatar użytkownika
kustosz
Posty: 26
Rejestracja: 13 gru 2019, 9:12

Re: Content Marketing - korzystaliście?

Post autor: kustosz »

ja moge polecic bardzo fajna agencje ktora sie tym zajmuje http://marketingowcy.com.pl/ sa swietni w swoim fachu, korzystaja z kilku narzedzi, dzialaja na wielu plaszczyznach,ich dzialania sa prowadzone na naprawde szeroka skale. prowadza kampanie sprzedazowe, marketingowe i wizerunkowe, maja na swoim koncie juz wiele sukcesow
ODPOWIEDZ