coaching kariery

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Pawełuś89

coaching kariery

Post autor: Pawełuś89 »

Witam, jest wśród forumowiczów ktoś kto zastnawia się w jaki sposób można rozwinąć kariere zawodową? Warto zastanowić się nad skorzystaniem z takiej usługi jak coaching biznesowy lub w innych słowach coaching kariery. Jeśli nie wiecie co to takiego to w skrócie jest to wsparcie mentora, który pomaga rozwijać kariere zawodową oraz odkryć nowe umiejętności. Słyszeliście kiedyś coś na ten temat?
natuśka

Re: coaching kariery

Post autor: natuśka »

Z tego, co mi jest wiadomo, to można skorzystać z czegoś takiego. Nie jest to może jakieś mocno kierujące, ale na pewno motywujące. W sumie skoro interesuje Cię temat coachingu, to tutaj http://e-medialist.pl/ można sobie sporo o tym poczytać. Kto wie, może właśnie będziecie potrzebować takich informacji. Zachęcam do poczytania.
ODPOWIEDZ