Ceny reklamy

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Lamnaś

Ceny reklamy

Post autor: Lamnaś »

prowadzę firmę odziezową głównie szycie na indywidualne zamówienia.Szukam kogoś do prowadzenia Facebooka i Instagrama 3-4 posty tygodniowo.Jakiego rzędu są to pieniądze? Zastanawiam się ile kasy musze na taka reklamę przygotować. M oże ktoś miał do czynienia z reklamami?
Grażyn

Re: Ceny reklamy

Post autor: Grażyn »

Wszystko zależy od tego co ma być konkretnie w zadaniach. Czy to tylko tworzenie content marketingu czy tez dodatkowe działania. Pamiętaj, że budowanie wizerunku firmy w SM to na tą chwilę bardzo dobra forma, która często przekłada się na sprzedaż.
https://asiaya.pl/prowadzenie-facebooka ... ial-media/

Na stronie jest kilka informacji na temat oddania prowadzenia facebooka do profesjonalnej agencji.
Awatar użytkownika
Stelka
Posty: 147
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:22

Re: Ceny reklamy

Post autor: Stelka »

Można wydać niewiele, można i bardzo dużo, sporo zależy od tego ile będziecie chcieli wydać, ograniczeń nie ma, ale nie każdego stać i nie zawsze się opłaca płacić wiele za działania reklamowe. Pomyśl o gadżetach reklamowych, według mnie te bardzo dobrze się sprawdzą, a konkretniej to Kalendarze Książkowe A6
Józek

Re: Ceny reklamy

Post autor: Józek »

W dzisiejszych czasach dynamiczne i wizualnie atrakcyjne posty są kluczem do sukcesu na platformach społecznościowych. Aby nauczyć się, jak efektywnie tworzyć posty karuzelowe na Facebooku, zajrzyj na https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... -facebooku gdzie znajdziesz kompleksowy przewodnik.
yhęcia

Re: Ceny reklamy

Post autor: yhęcia »

Działając z Virtual People, wiesz, że jesteś w najlepszych rękach. Profesjonalizm idzie tu w parze z przyjaznym podejściem - po prostu idealnie! Sprawdź ich ofertę: https://virtualpeople.pl/
ODPOWIEDZ