Apteki internetowe

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Apteki internetowe

Post autor: KarinaMa »

Pamiętajcie, że mamy XXI wiek, więc wiele rzeczy możecie zorganizować za pośrednictwem internetu. Tak samo wygląda to w kontekście aptek i zakupu leków. Na przykładzie takich miejsc jak https://www.apteka-leki.pl/ bardzo dobrze widać, na co dzisiaj warto postawić. Pamiętajcie o tym dobrze.
Awatar użytkownika
Perez0
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:03

Re: Apteki internetowe

Post autor: Perez0 »

U mnie sprawdzona jest ta apteka https://www.apteka-rozana.eu/bol-glowy.html . Mają bardzo tanie i dobre leki. Polecił mi to znajomy, który pracuje w aptece i twierdzi, że niczym nie różnią się takie internetowe. Nie musisz marnować czasu na chodzenie do apteki, zwłaszcza jak jesteś chory lub przeziębiony. A za przesyłkę prawię nic nie płacisz. Dla mnie to świetne rozwiązanie.
Przemoc to upadek rozumu.
hanką

Re: Apteki internetowe

Post autor: hanką »

Ja czasami kupuje w sklepach internetowych. Bardzo lubię https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 , tutaj mam pełen dostęp do olejków CBD jak i moich ulubionych i sprawdzonych kosmetyków konopnych. Ogólnie teraz to uważam, że w sieci mamy znacznie większy wybór produktów niż w sklepach stacjonarnych.
ODPOWIEDZ