apartamenty inwestycyjne

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Januś23333

apartamenty inwestycyjne

Post autor: Januś23333 »

Cześć, gdzie są wystawione mieszkania inwestycyjne Łeba? Widziałem na stronie https://condo.pl/osada-morska-resort-spa-%C5%82eba/ bardzo ciekawe mieszkania inwestycyjne. Uważacie, że warto zainwestować w nieruchomości?
płotka

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: płotka »

Oczywiście że uważam że warto inwestować w nieruchomości! Takie zarabianie jest możliwe, też zamierzam kupić mieszkanie na osiedlu Modern Tower z widokiem na morze i potem wynajmować je za całkiem niezłą kasę. To się opłaca a poza tym do jest doskonała lokata kapitału
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: kasiakowa06 »

Januś23333 pisze: ↑29 sty 2021, 17:15 Cześć, gdzie są wystawione mieszkania inwestycyjne Łeba? Widziałem na stronie condo.pl/osada-morska-resort-spa-%C5%82eba/ bardzo ciekawe mieszkania inwestycyjne. Uważacie, że warto zainwestować w nieruchomości?
Polecam śledzić te stronę https://marina-developer.pl/aktualnosci/ - miewają fantastyczne apartamenty nad morzem.

Obrazek
yhęcia

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: yhęcia »

Pomyślcie od razu nad kimś do zarządzania tymi apartamentami. Ja po sobie wiem że taki zarządca to skarb i korzystam z uslug - http://www.kupiec-zarzadca.pl/ u nas się zajmują wszystkim. Naprawdę solidna i profesjonalna firma. Wszystko można z nimi dogadać, mają ogromne doświadczenie i to dla mnie było kluczowe przy wyborze
ODPOWIEDZ