Agregat prądotwórczy

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Agregat prądotwórczy

Post autor: Hottka »

Zastanawiam sie nad posiadaniem agregatu prądotwórczego, widziałem takie sprzęty tutaj http://budmar-mb.pl/pl/ . W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy coś takiego może sie przydać, a wydaje mi się że czy na budowie czy pod czas awari prądu taki sprzęt jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
voytee
Posty: 32
Rejestracja: 04 sie 2020, 13:09

Re: Agregat prądotwórczy

Post autor: voytee »

Przy wystawianiu swojego food trucka na wszelkiej maści wydarzeń dobrze jest mieć swój agregat i być niezależnym od organizatorów wydarzeń, którzy czasem jednak zawodzą. W Warszawie skorzystałem z pomocy ekspertów z firmy http://serwerownie.com.pl/ którzy doradzili odpowiedni sprzęt do mojego rodzaju realizacji.
łukash

Re: Agregat prądotwórczy

Post autor: łukash »

A czy ktoś z was może wie jak działa agregat prądotwórczy rolniczy ? Czy warto kupić coś takiego? Czy lepiej wybrać sprzęt taki, ale innego typu? Pytam, ponieważ nie znam się na takich urządzeniach, a chciałbym zakupić coś dobrego do mojego gospodarstwa. Co polecacie?
Kaćper

Re: Agregat prądotwórczy

Post autor: Kaćper »

Czy jest sens wynajmowania agregatów? Czy lepiej kupić? Całkiem sensowne ceny mają na [ur=https://www.ponako.pl/agregaty-pradotworcze/l]https://www.ponako.pl/agregaty-pradotworcze/[/url] ale obawiam się o wydajność agregatu, który był wcześniej wynajmowany innym firmom./...
letką

Re: Agregat prądotwórczy

Post autor: letką »

Hm, a jakie agregaty według was są pionierami? Na co konkretnie zwracać uwagę przy zakupie? Jestem bardzo ciekawa, bo mam na uwadze https://akmel.eu/8-agregaty-stacjonarne takiego typu agregaty stacjonarne, które zdecydowanie mogłyby zostać przez nas kupione, tylko czym kierować się przy takiej transakcji?
ODPOWIEDZ