agencja interaktywna

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 55
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:49

agencja interaktywna

Post autor: deborah »

Agencja interaktywna Kraków - szukam pomysłowego zespołu, jaką firmę możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
teściowa
Posty: 12
Rejestracja: 13 mar 2020, 22:52

Re: agencja interaktywna

Post autor: teściowa »

Tej agencji nie znam, ale z ostatniego researchu podrzucam namiar na sprawną kreatywną ekipę http://marketingowe.media.pl/ Też szukaliśmy odświeżenia kampanii na 2020r. więc uderzylismy do nich. Pracuje się z nimi bardzo profesjonalnie. Są aktywni, maja pomysły i co najwazniejsze skuteczni
Awatar użytkownika
jakataka
Posty: 18
Rejestracja: 02 lip 2019, 15:11

Re: agencja interaktywna

Post autor: jakataka »

Ja prowadzę małą aptekę i w działaniach marketingowych zwróciłam się do http://pharmar.pl/ . Bardzo mocno ogarnięty zespół który specjalizuje się z marketingu internetowym skierowany do branży medycznej i powiązanych. To specyficzne środowisko, ale mają tutaj doświadczenie i wiedza jak działać by przyciągnąć klientów i wzmocnić pozycje firmy.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: agencja interaktywna

Post autor: Biznesmen78 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zarzadzac zespolem? Mam zamiar inwestowac w swoje umiejętnosci,dlatego duzo czytam. http://www.e-gospodarz.pl/jak-zostac-sc ... go-dowiesz/ Co o tym sądzicie ? Rozmiawialam ostatnio o tym ze swoją szefową.
ODPOWIEDZ