Pożyczki

Gdzie szukać kredytu na firmę? Czy warto wziąć samochód w leasingu?
Derdeń

Pożyczki

Post autor: Derdeń »

Zastanawiam się nad wzięciem pożyczki, ale nigdy jeszcze wcześniej nie pożyczałem z firm pożyczkowych i szczerze trochę mam obawy. Nie wiem, czy opłaca się pożyczać w takich miejscach? nie chcę spłacać później dwa razy tyle, ile pożyczyłem, a zależy mi na dość niedużej kwocie, bo myślę o 800zł... ktoś z Was może coś polecić?
Paweł23

Re: Pożyczki

Post autor: Paweł23 »

Jak już masz pożyczać, to wyłącznie w sprawdzonych firmach! Przeczytaj opinie, doradź się. Ja brałem pożyczkę, ale już jakiś czas temu. Byłem zadowolny, bo koszty nie były jakieś wysokie. Podsyłam ranking, na którym dostępne jest zestawienie najlepszych firm https://pozyczkowy-portal.pl/ranking/kr ... e-bez-bik/. Może coś pomoże ;)
oewonga_pożyczki

Re: Pożyczki

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
Jestem Tomek, pracuję w Wonga. Jeśli interesuje Cię niewielka pożyczka, to chciałbym Ci przedstawić naszą nową ofertę. Teraz, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł bez względu, czy jest to Twoja pierwsza, czy któraś z kolei pożyczka w Wonga. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Jeśli jesteś nowym klientem, możesz skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
ODPOWIEDZ