poyczka a zadłużenie

Gdzie szukać kredytu na firmę? Czy warto wziąć samochód w leasingu?
Awatar użytkownika
Zywia-77
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2022, 4:30

poyczka a zadłużenie

Post autor: Zywia-77 »

Czy ktoś z Was miał może duże długi i starał się o pożyczkę? Na przykład coś takiego: https://www.gopozyczka.pl/pozyczki/kredyt-dla-zadluzonych/ ? Bardzo mi zależy na tym, żeby wziąć pożyczkę, która pozwoli mi stanąć na nogi. Czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji i mógłby mi doradzić czy warto się w to pchać? Czy to może pomóc w mojej sytuacji? Nie chciałabym jeszcze bardziej utonąć.
Mariusz34

Re: poyczka a zadłużenie

Post autor: Mariusz34 »

Nie jestem przekonany do tego, że taka pożyczka dla zadłużonych to coś dobrego. Najgorzej jest wpaść w spiralę zadłużenia. Sam kilka lat temu miałem poważne problemy finansowe i obudziłem się z licznymi kredytami i chwilówkami oraz rzeczami w lombardzie. Wybrałem się do firmy https://pkfo.pl/ , która przeanalizowała sytuacje mojego zadłużenia i zaproponowała rozwiązania. Po podliczeniu wszystkiego zdecydowaliśmy wspólnie starać się o upadłość konsumencką.

Wszystko się udało i mogłem zacząć nowy etap swojego życia. Moje długi zbyt mnie dociskały do ściany, a już nie byłem w stanie tego spłacić po podliczeniu wszystkiego. Uważaj na siebie!
Daw925

Re: poyczka a zadłużenie

Post autor: Daw925 »

Skoro mówimy o pożyczce, to myślę że przydadzą się namiary na stronę: https://monebay.pl/ . Moją uwagę przykuła przede wszystkim tym, że ofert pożyczkowych jest naprawdę mnóstwo, a do tego taką pożyczkę można wziąć szybko i bez wychodzenia z domu. Polecam
ODPOWIEDZ