Porady leasingowe

Gdzie szukać kredytu na firmę? Czy warto wziąć samochód w leasingu?
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:27

Porady leasingowe

Post autor: heniutek »

Wiecie może, gdzie znajdę jakieś ciekawe serwisy z poradami dotyczącymi leasingu? Nie ukrywam, że szukam każdego źródła wiedzy, jednakże na naszym rynku trudno jest znaleźć niezależne publikacje. Przypadł mi do gustu ostatnio portal https://osharenews.pl i trzeba przyznać, że wiele kwestii zostało dosyć dokładnie wyjaśnionych. Chcę jednak przyjąć więcej wiedzy.
Awatar użytkownika
Kostancja
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2019, 7:24
Kontakt:

Re: Porady leasingowe

Post autor: Kostancja »

A co to oznacza "niezależne publikacje"?
Szybkie porównanie kredytów PORÓWNYWARKA KREDYTÓW banki, firmy pożyczkowe.
Awatar użytkownika
bizubizbi
Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2019, 22:34

Re: Porady leasingowe

Post autor: bizubizbi »

Szczerze mówiąc, to leasing można mieć w formie takiej jak po prostu kredyt gotówkowy tylko że jak masz w banku swoim to Ci się samo dodaje i samo pobiera kasę, kilka klików i gotowe. Przez internet też można spokojnie coś sobie wziąć, ale leasing jednak daje możliwość rozłożenia rat i nie takiego obciążenia.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2019, 14:02

Re: Porady leasingowe

Post autor: katpat »

Skorzystanie z pomocy ekspertów kredytowych kredyty Zwoleń z pewnością będzie dla nas najkorzystniejszym rozwiązaniem. Nie tylko zaoszczędzimy czas ale także będziemy mieli pewność, że wybraliśmy najkorzystniejsze rozwiązanie i nie przepłacamy za kredyt.
Awatar użytkownika
kustosz
Posty: 26
Rejestracja: 13 gru 2019, 9:12

Re: Porady leasingowe

Post autor: kustosz »

leasing to swietna opcja dla kogos kto nie chce, badz nie moze wylozyc calej kwoty od razu . sam korzystalem, bralem auto w leasing. korzystalem z fachowej pomocy tego brokera samochodowego https://www.autadlabiznesu.pl/ znajomy mi polecil, zalezalo mi na tym, zeby bylo jak najmniej formalnosci no i zeby mozna bylo zalatwic wszystko bez wychodzenia z domu, a oni wlasnie obsluguja zdaleni klientow z calego kraju, wiec dla mnie idealnie. polecam, jestem bardzo zadowolony
ODPOWIEDZ