Leasing na fotowoltaikę

Gdzie szukać kredytu na firmę? Czy warto wziąć samochód w leasingu?
Rafał1

Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Rafał1 »

Czy ktoś z was zna firmę, która udziela leasingu na fotowoltaikę? Zastanawiam się nad założeniem paneli w swojej firmie, jednak nie posiadam całej kwoty na inwestycje, dlatego zastanawiam się nad leasingiem. Myślę, że to lepsze rozwiązanie, niżeli płacenie rachunków za prąd.
Ryś

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Ryś »

Sprawdź sobie ich ofertę https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Posiadają bardzo preferencyjne warunki. Wniosek wypełnisz online w parę chwil, a na decyzje poczekasz maksymalnie 7 minut. Moim zdaniem, bardzo dobrze zrobisz inwestując w fotowoltaikę
Łuki

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Łuki »

Również ich polecam, mają super ofertę, którą warto się zainteresować. Ich największym plusem jest to, że cały proces przebiega online. W moim przypadku było to bardzo wygodne, ponieważ mam złamaną nogę i nie mam, możliwości wyjścia z domu. Polecam ich serdecznie.
Józek

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Józek »

Dzisiaj miałem trochę wolnej chwili i spojrzałem na ich stronę - https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Ich oferta jest faktycznie bardzo dobra. Myślę, że w przyszłym tygodniu wezmę się za wypełnienie wniosku. Najwyższy czas, by zainwestować w ekologię ;)
Michałek

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Michałek »

Polecam ich i to bez zastanowienia. Miałem przyjemność korzystać z ich usług z tym że, udzielono mi kordytu dla osób fizycznych. Wypełnienie wniosku jest niezwykle prosty. W sumie cała procedura udzielania kredytu, jest niezwykle uproszczona, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu.
Kamil Kałućkowski

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Kamil Kałućkowski »

W https://hymon.pl/panele-fotowoltaiczne-szczecin/ spokojnie można właśnie zamówić takie panele, które będą odpowiednio dobrane do potrzeb domu, jak również do zapotrzebowania na energię. To niezwykle ważne, bo instalacja wyprodukuje tyle prądu, ile nam potrzeba, do tego też szybciej się po prostu zwróci. Odzyskamy więc nasze nakłady
ODPOWIEDZ