Leasing na fotowoltaikę

Gdzie szukać kredytu na firmę? Czy warto wziąć samochód w leasingu?
Bośiek

Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Bośiek »

Jak wygląda leasing na fotowoltaikę? Czy mogę go zaciągnąć w firmie finansowej, czy muszę skorzystać z usług firmy, która montuje panele? Mój wkład własny to 20 %. Oczywiście chciałbym rozłożyć płatność, na jak najdłuższy okres czasu. Czekam na wasze odpowiedzi :)
Aleś

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Aleś »

Oczywiście, że możesz go zaciągnąć gdzie indziej. Polecam skorzystać z usług tej firmy https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Wkład własny w przypadku leasingu zaczyna się od 10%. Jeśli chodzi o kredyt dla osób fizycznych, to wkład własny nie jest wymagany,
Bartuś

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Bartuś »

Mam leasing na fotowoltaikę w tej firmie. Jestem zadowolony i moim zdaniem warto skorzystać z ich usług. Panele fotowoltaiczne, dadzą Twojej firmie duże oszczędności, które możesz przeznaczyć na rozwój. Dlatego na Twoim miejscu, nawet bym się nie zastanawiał, tylko inwestował w panele.
Waluś

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Waluś »

Czyli całą formalność zrobię na tej stronie https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie? W sumie, jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Szczególnie w dzisiejszych czasach. W wolnej chwili, spojrzę na ich ofertę, być może będzie na tyle zachęcająca, że się zdecyduje ;)
Eryś

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Eryś »

Waluś pisze: ↑29 cze 2021, 19:40 Czyli całą formalność zrobię na tej stronie https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie? W sumie, jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Szczególnie w dzisiejszych czasach. W wolnej chwili, spojrzę na ich ofertę, być może będzie na tyle zachęcająca, że się zdecyduje ;)
Dokładnie. Całą procedurę przyznania kredytu, wykonasz przez internet. Ważną informacją dla Ciebie może okazać się to, że nie tracisz możliwość dofinasowania z państwa. Wielu ludzi myśli, że jak weźmie kredyt, to nie dostanie dofinasowania. To zdecydowanie błędne myślenie.
ODPOWIEDZ