Jestem frankowiczem, potrzebuję pomocy

Gdzie szukać kredytu na firmę? Czy warto wziąć samochód w leasingu?
kamiśl.

Jestem frankowiczem, potrzebuję pomocy

Post autor: kamiśl. »

nie wiem od czego zacząć... Chodzi o to, że w 2012 roku frank stał naprawdę nisko, to pomyślałem sobie, że zaciągnę w nim kredyt. Względem złotówki opłacało się i w ógóle... A potem nadszedł duży wzrost waluty i wpadłem. Nie jestem w stanie dziś spłacać już rat. Gdyby nie stało się tak, jak się stało, zyskałbym i już bym spłacił. Czy jako frankowicz, mogę liczyć na jakąś pomoc?
mikołaj

Re: Jestem frankowiczem, potrzebuję pomocy

Post autor: mikołaj »

Mam ten sam problem, a podobno teraz, jako Frankowicz, mogę się o jakieś dodatki i inne rzeczy ubiegać... Ale ja się na tym nie znam, kompletnie nie wiem, jak to zrobić. Może ktoś na forum się wypowie? Bank dowalił mi taką stopę procentową, że nie mogę się pozbierać. Nie ma dla mnie już ratunku...
żelazko98

Re: Jestem frankowiczem, potrzebuję pomocy

Post autor: żelazko98 »

W kwestii kredytu również hipotecznego warto zwrócić się do firmy finansowej Bold Invest https://www.boldinvest.pl/ , specjaliści nie tylko znajdą i dobiorą nam najlepszy kredyt ale i pomogą załatwić wiele formalności. Unikniemy tam podobnych problemów jakie mają właśnie frankowicze, to dużo bezpieczniejsze z punktu widzenia finansowego.
nonamę

Re: Jestem frankowiczem, potrzebuję pomocy

Post autor: nonamę »

Cześć. Oboje macie rację, że to wszystko wygląda słabo, ale nie jest źle, jeśli macie namiar na dobrą kancelarię. Opowiem Wam krótko historię kogoś z naszego miasta. Człowiek (biznesmen) , wziął kilkadziesiąt tysięcy we franku. Miał na tym zrobić, a przy nagłym wzroście po prostu utonął. Doszło do tego, że musieli go zlicytować. O mały włos nie targnął się na swoje życie. Wtedy z pomocą wkroczyła ta https://fenixfrankowiczom.pl/ kancelaria. Doszli nawet do unieważnienia kredytu. Dziś ten człowiek żyje na nowo.
kamiśl.

Re: Jestem frankowiczem, potrzebuję pomocy

Post autor: kamiśl. »

Naprawdę mu się to udało? Masz może telefon do tej kancelarii? A czekaj, podałaś stronę. Dziękuję, muszę do nich zadzwonić i się umówić, może i mi pomogą. A czy to była skomplikowana procedura? Coś o tym wiesz?
nonamę

Re: Jestem frankowiczem, potrzebuję pomocy

Post autor: nonamę »

Hej, dobrze, że zajrzałem, bo widzę, że masz pytanie. Tak, nie należało to do najprostszych spraw, bo bank, jak to zwykle bywa, robił wszystko, byle mu nie zabrano pieniędzy, które już "wyciągnął' od człowieka. Jednak jak się właśnie poradzisz kogoś odpowiedniego, to jak widać, się udaje. Ty prawie nic nie będziesz musiał robić. Adwokaci się tym zajmą. Tego się pewnie obawiasz?
Awatar użytkownika
Adamek
Posty: 167
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:47

Re: Jestem frankowiczem, potrzebuję pomocy

Post autor: Adamek »

Frankowicze lekko nie mają, coś o tym wiem. Tyle dobrego, że chociaż teraz można dochodzić roszczeń wobec swojego banku. Zasadnicza kwestia to czy bank zawarł w umowie klauzule niedozwolone. Ja ze swoją umową zwróciłem się do https://cleverstep.pl/ przez formularz na ich stronie. Sama analiza nic mnie nie kosztowała. Na współpracę oczywiście się zdecydowałem i z ich ogromną pomocą staram się o zwrot nadpłaconych środków. Widać, że się znają na tym co robią.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Jestem frankowiczem, potrzebuję pomocy

Post autor: wesw32 »

Myślę, że taka pomoc jest naprawdę bardzo ważna, ponieważ wiele osób nie radzi sobie z takimi kredytami. Koniecznie powinniście sprawdzać, w jaki sposób wygląda kurs franka, ponieważ to właśnie ma wpływ na to wszystko. Trzeba rozwiązać wszystkie problemy jak najszybciej.
kamilś.

Re: Jestem frankowiczem, potrzebuję pomocy

Post autor: kamilś. »

Tak, bałem się, że będę musiał dużo opowiadać, załatwiać, ale po pierwszych rozmowach już wiem, że tak jak mówisz, jedynie muszę dostarczyć dokumenty i mówić odpowiednio, by z niczym nie wpaść. Początek współpracy z tą kancelarią bardzo dobrze oceniam.
górnik

Re: Jestem frankowiczem, potrzebuję pomocy

Post autor: górnik »

cześć, widzę że pojawiła się w jednym komenarzu kancelaria fenix https://fenixfrankowiczom.pl/, którą ja tez mogę polecić, ponieważ pomogła mojemu bratu w walce z bankiem w sądzie. Był załamany wysokością rat, nie radził już sobie ze spłatą. Na szczeście trafił właśnie na specjalistów z tej kancelarii.
Manuś

Re: Jestem frankowiczem, potrzebuję pomocy

Post autor: Manuś »

No właśnie takich osób, które potrzebują pomocy w kontaktach z bankiem jest ostatnio coraz więcej.Czy całkowita spłata kredytu jest możliwa ? Oczywiście ,że tak - pytanie tylko jakie mogą być koszty tej spłaty.Bank bowiem poprzez wcześniejszą spłatę kredytu straci część dochodów jakie planował osiągnąć w związku z udzieleniem tobie kredytu. Oczywiści popatrzeć także trzeba na mniejsze koszty takiego kredytu jakie będziecie musieć ponieść w związku z jego wcześniejszą spłatą.
Tatiańa

Re: Jestem frankowiczem, potrzebuję pomocy

Post autor: Tatiańa »

Sama jestem frankowiczką i szukałam pomocy w przejrzeniu mej umowy i ubieganie się o sprawiedliwość w przypadku stwierdzenia jej nieprawidłowości. Udałam się do kancelarii, którą wskazała mi koleżanka https://kancelariafenix.pl/. Znalazłam tam zrozumienie, miłą atmosferę i wsparcie podczas mediacji z bankiem.

krzem organiczny sklep
Mroźik

Re: Jestem frankowiczem, potrzebuję pomocy

Post autor: Mroźik »

Sytuacja frankowiczów jest bardzo ciężka, jednak jest wyjście z tej sytuacji. Pomóc może tutaj kancelaria https://www.eurolege.pl/, która zajmuje się sprawami frankowiczów. Analiza Twojej sprawy u nich jest bezpłatna, dlatego warto się z nimi skontaktować. Ich zespół to 17 adwokatów, 11 radców prawnych i 5 prawników - doświadczonych w sprawach oddłużeniowych.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Jestem frankowiczem, potrzebuję pomocy

Post autor: milka »

kamiśl. pisze: ↑18 lis 2020, 18:38 nie wiem od czego zacząć... Chodzi o to, że w 2012 roku frank stał naprawdę nisko, to pomyślałem sobie, że zaciągnę w nim kredyt. Względem złotówki opłacało się i w ógóle... A potem nadszedł duży wzrost waluty i wpadłem. Nie jestem w stanie dziś spłacać już rat. Gdyby nie stało się tak, jak się stało, zyskałbym i już bym spłacił. Czy jako frankowicz, mogę liczyć na jakąś pomoc?
Też potrzebowałam takiej pomocy. Porównywałam oferty różnych kancelarii i wybrałam Lextio https://lextio.pl/ . Teraz z perspektywy czasu wiem, że nie mogłam wybrać lepiej. Rzetelna ekipa, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Bardzo mi pomogli, a cena za usługę była bardzo korzystna. Odezwij się do nich - bardzo dobry kontakt ;) Mogą bezpłatnie przeanalizować Twoją sprawę.
ODPOWIEDZ