Gdzie dostanę kredyt na fotowoltaike.

Gdzie szukać kredytu na firmę? Czy warto wziąć samochód w leasingu?
Królewicz

Gdzie dostanę kredyt na fotowoltaike.

Post autor: Królewicz »

Witam wszystkich!
Mam do was pytanie. Gdzie dostanę kredyt na fotowlotaike, na preferencyjnych warunkach? Chciałem na wiosnę założyć panele słoneczne na dachu, niestety nie będę miał całej kwoty na ten cel. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jak wezmę kredyt, również dostanę dotacje z Państwa?
Awatar użytkownika
ekspres12
Posty: 210
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:17

Re: Gdzie dostanę kredyt na fotowoltaike.

Post autor: ekspres12 »

Poratować może nas również firma Bold Invest https://www.boldinvest.pl/ , kredyty na takie inwestycje są teraz bardzo modne i banki często dają na nie nawet promocyjne warunki. Specjaliści z tej firmy znajdą i porównają dla nas najkorzystniejsze opcje, z ich pomocą wybierzemy finansowanie które będzie nam odpowiadać i zwyczajnie będzie najlepszą ofertą na taki właśnie cel.
Michał

Re: Gdzie dostanę kredyt na fotowoltaike.

Post autor: Michał »

Również rozpocząłem poszukiwania firmy, która zacumuje się kredytami na fotowlotaikę. Na pewno będę obserwował ten wątek ;)
Józek

Re: Gdzie dostanę kredyt na fotowoltaike.

Post autor: Józek »

Osobiście korzystałem z usług tej firmy https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie, która w ofercie posiada kredyty oraz leasingi na fotowoltaike. Okres kredytowania, to w przypadku rat od 40 do 84 miesięcy, w przypadku leasingu do 72 miesięcy. Oczywiście dotacja z Państwa również wam się należy.
Kłus

Re: Gdzie dostanę kredyt na fotowoltaike.

Post autor: Kłus »

Wiecie co, ja słyszałam bardzo dobre opinie o Wonga i zastanawiam się, czy właśnie u nich nie wziąć pożyczki. Wiecie może, ile można pożyczyć?
oewonga_pożyczki

Re: Gdzie dostanę kredyt na fotowoltaike.

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
miło mi, że klienci dobrze oceniają Wonga. To, ile możesz u nas pożyczyć zależy od tego, na jaki rodzaj pożyczki się zdecydujesz. W ofercie Wonga masz do wyboru zarówno pożyczkę krótkoterminową, jak i ratalną. Maksymalną kwotą, jaką możesz pożyczyć w przypadku pożyczki krótkoterminowej na 30 dni to 1000 zł. Jej koszt wynosi 0 zł. Warto tu zaznaczyć, że w Wonga nie tylko pierwsza, ale i każda kolejna pożyczka na 30 dni jest darmowa.
W naszej ofercie mamy również pożyczkę ratalną do 20 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 wygodnych rat. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta i poznajesz go w momencie składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy.
Teraz, nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Arturą123

Re: Gdzie dostanę kredyt na fotowoltaike.

Post autor: Arturą123 »

Witam,czy waszym zdaniem jest szansa na uzyskanie dofinansowan lub dotacji do swojego projektu? Jak napisac taki wniosek i jak załatwic formalnosci? Chętnie poznam wasze opinie https://edoradca.pl/na-co-mozesz-pozysk ... rozwojowe/ Pozdrawiam.
fosfor

Re: Gdzie dostanę kredyt na fotowoltaike.

Post autor: fosfor »

Tutaj https://www.rdc.pl/aktualnosci/sponsoro ... zEy74km2zI możecie poczytać o zmianie wskaźnika referencyjnego w bankach. Zmiana z WIBOR na WIRON ma na celu lepsze podążanie za międzynarodowymi trendami przechodzenia na stawki overnight. Banki będą miały możliwość dostosowywania swoich ofert do rzeczywistych zmian na rynku, co pozwoli na bardziej elastyczne i odpowiednie wyceny kredytów.
ODPOWIEDZ