Mam na oku, bardzo dobrą agencję która zajmuje się rozgłosem w sieci

Promocja online i offline, promocje w sklepach.
Awatar użytkownika
calineczka1055
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2019, 18:47

Mam na oku, bardzo dobrą agencję która zajmuje się rozgłosem w sieci

Post autor: calineczka1055 »

Witam wszystkich, poszukuje dobrej firmy która zajmuje się reklamą w sieci i jest rzetelna i zaufana, przyjaciółka poleciła mi agencję Estyma-Promo która zajmuje się marketingiem szeptanym tu jest ich strona http://estyma-promo.firmy.net/, Czy ktoś z Was slyszał o tej agencji, bo dużo ludzi twierdzi podobno że są bardzo godni polecenia i bardzo doświadczeni w tej branży.
Awatar użytkownika
Martyna84
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2019, 14:25

Re: Mam na oku, bardzo dobrą agencję która zajmuje się rozgłosem w sieci

Post autor: Martyna84 »

Cześć,

a czego dokłądnie szukasz i czego oczekujesz od takiej agencji? Co dokładnie powinna robić? Wydaje mi się, że to pierwsza rzecz o której musisz pomyśleć. Całościowo kampania musi być spójna i przemyślana. TO bardzo ważne. Ja od dawna współpracuję z Neconem w sprawie komunikacji i zarządzania brandem. Mysle, że do tej roboty mogę ich polecić. Sprawdź tutaj i wydaje mi się, że powinno być ok:)
Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 6
Rejestracja: 09 lis 2019, 0:19

Re: Mam na oku, bardzo dobrą agencję która zajmuje się rozgłosem w sieci

Post autor: Mikolaj »

Tak Estyma to dobra agencja polecam. Ja sam korzystałem z www.europolnexis.com.pl. prowadzą kompleksowe rozwiązania przy pomocy przedsiębiorca w prowadzeniu firm. Dla mnie robią reklamę na www.freebitco.in dla linków pod programy partnerskie.

prezentacja synonim
ODPOWIEDZ