Filmowanie z drona

Promocja online i offline, promocje w sklepach.
Awatar użytkownika
augusta-81
Posty: 11
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:44

Filmowanie z drona

Post autor: augusta-81 »

Słuchajcie. Mam małą winnicę na Mazurach i chciałabym w ramach promocji w internecie nagrać parę ładnych ujęć z drona na winnicę, coś z pomysłem. Znacie jakiegoś dobrego filmowca?
Awatar użytkownika
Berta_97
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2019, 10:05

Re: Filmowanie z drona

Post autor: Berta_97 »

Dobre filmy promocyjne i filmy z drona kręci Galaktika Film, skontaktuj się z nimi, na pewno się nie zawiedziesz. Pełen profesjonalizm.
Awatar użytkownika
TomLevors
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2020, 14:19

Re: Filmowanie z drona

Post autor: TomLevors »

Tak oczywiście. Możesz się z nimi zapoznać tutaj https://top-nodep.com/ . Na tej stronie znajdziesz ocenę najlepszych kasyn online i możesz wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla siebie.
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Filmowanie z drona

Post autor: izka »

Jeśli zamierzacie kupić drona, to warto sobie zerknąć tutaj https://megadron.pl/pl/blog/uproszczona ... 55448.html . Macie tam namiar na ciekawy artykuł dotyczący uproszczonej aktywacji ubezpieczenia. Znajdziecie tam wiele cennych i praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne w różnych sytuacjach.
Śnieżka

Re: Filmowanie z drona

Post autor: Śnieżka »

augusta-81 pisze: ↑14 maja 2020, 6:39 Słuchajcie. Mam małą winnicę na Mazurach i chciałabym w ramach promocji w internecie nagrać parę ładnych ujęć z drona na winnicę, coś z pomysłem. Znacie jakiegoś dobrego filmowca?
Taka reklama z powietrza to doskonały pomysł. Wiem, że takim filmowaniem profesjonalnie zajmuje się firma https://ironsky.pl/oferta/film-i-fotografia-z-drona/
ODPOWIEDZ