Aplikacje przydatne w branży OZE

Promocja online i offline, promocje w sklepach.
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Aplikacje przydatne w branży OZE

Post autor: ankor »

Macie jakieś aplikacje, które Wam na co dzień pomagają w pracy?
Nie chodzi mi o tak oczywiste jak Excel, tylko coś konkretnie skierowanego dla tej branży.
Pomysły, sugestie? Przychodzi wam coś na myśl?
Ale chodzi o coś takiego, co faktycznie ma sens.

latarka olight s15 baton xm-l2
dakić

Re: Aplikacje przydatne w branży OZE

Post autor: dakić »

Oczywiście - moim zdaniem najlepszą jest ecoManager. Konkretnie masz ją opisaną tutaj - https://ecomanager.co/
Jak dla mnie robi ogromną różnicę. Tam możesz sprawdzić demo. W zasadzie masz wszystko, co jest ci potrzebne, żeby działać w tej branży. Mam na myśli giełdę zleceń, sklep, szybkie wyceny. W jednym miejscu masz wiele marek. To ja dla mnie najlepsze z rozwiązań, które znalazłem w przypadku tej branży. Mega wsparcie.
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Re: Aplikacje przydatne w branży OZE

Post autor: ankor »

Właśnie o coś takiego mi chodziło - dzięki! Przejrzałem demo i naprawdę w tej jest sporo fajnych funkcji, które powinny mi się przydać.
Z czego głównie korzystasz? Potwierdzasz opinie, które są na tej stronie?
Tak z grubsza mi się wydaje, że to powinno mi ratować sytuację - mam coraz większy problem z ogarnięciem wszystkich tematów, a tutaj widzę, że przynajmniej teoretycznie mogę mieć wszystkie rozwiązania w jednym.
Potwierdzam?

jak spożywać drożdże
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Aplikacje przydatne w branży OZE

Post autor: Samanta »

A skoro już o branży OZE mowa, to czy słyszeliście może o takiej firmie jak respect energy? Podobno jest to dostawca prądu korzystający w 100% z odnawialnych źródeł energii. Co za tym idzie, decydując się na współprace możecie nie tylko obniżyć koszty za energię w Waszej firmie, ale również i zatroszczyć się o środowisko.
ODPOWIEDZ