Wasze zajęcia - myśliwi

Podpowiadamy, jak skutecznie sprzedawać.
Kołek

Wasze zajęcia - myśliwi

Post autor: Kołek »

Jakie macie hobby i przede wszystkim czy się w nim odpowiednio realizujecie. Mnie w ostatnim czasie na przykład znajomy przekonał do myślistwa, które wymaga jednak dużej uwagi, ale też sporo dobrego sprzętu. Jednak tutaj pomógł mi sklep Knieja w którym mogłem znaleźć to co potrzebne, jak m.in futerały na broń wysokiej klasy i w naprawdę dobrych cenach. Mam nadzieję, że znajdziecie racjonalną opcje dla siebie i co również ważne znajdziecie odpowiednie wsparcie ze strony specjalistów. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że też temat jeszcze trochę nam się tutaj rozwinie ;)
ekspres12łań

Re: Wasze zajęcia - myśliwi

Post autor: ekspres12łań »

Myśliwi czy osoby które posiadają pozwolenie na broń, znajdą też sporo modelów broni w sklepie https://racegun.pl/pl/c/Bron/13 , to profesjonalny sklep dla profesjonalistów. Posiadając odpowiednie zezwolenia możemy kupić tam broń najlepszych producentów to również broń długa karabiny lub strzelby.
Kaźko

Re: Wasze zajęcia - myśliwi

Post autor: Kaźko »

Osoby posiadające pozwolenie na broń imające broń muszą kupować również magazynki do nich. Ostatnio zakupiłem ze strony https://www.knieja.com.pl/magazynki/113 ... ber-223rem magazynek browning x bolt który jest wysokiej jakości i pasuje do danego modelu broni.
ODPOWIEDZ