Studia Psychologiczne

Podpowiadamy, jak skutecznie sprzedawać.
Psycholog

Studia Psychologiczne

Post autor: Psycholog »

Dzień dobry, co sądzicie w dzisiejszych czasach o pójściu na studia na kierunek psychologiczny? Ciężko się dostać? chce pomagać ludziom z depresją, alkoholizmem i nieprzepracowanymi traumami z dzieciństwa.
https://studiapsychologiczne.pl/
Marlenna

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: Marlenna »

Ja konczylam psychologie kilka lat temu, ale to taki zawod, gdzie trzeba sie caly czas doksztalacac, zdecydowalam sie na podyplomówke https://uczelniakorczaka.pl/ckp/kierune ... agogiczna/ , na tej uczelni wybór jest naprawde spory także mozna wybrac cos , co przyda nam sie w pracy i poszerzy nasze kompetencje
fotos

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: fotos »

Pokrewnym kierunkiem do psychologii jest pedagogika specjalna i jeśli ktoś planuje poszerzenie swoich kompetencji w tym kierunku myślę, że warto rozważyć tego typu kierunek https://www.podyplomowka.edu.pl/specjal ... dia-online . Plusem studiów podyplomowych w tym miejscu jest to, że odbywają się one online przez co łatwo jest pogodzić pracę z nauką.
Rani8

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: Rani8 »

Może studia będziesz miał certyfikowany egzamin z języka polskiego jako obcego, będą tym kierunkiem, który pozwoli Ci zadbać o to, co najistotniejsze? Na pewno warto jest iść w tym kierunku, aby spełnić określone i potrzebne rzeczy, aby móc w przyszłości uzyskać korzystną pracę. Zajrzyj na ich stronę https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... kiego.html gdzie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje, pozwalające na rekrutację.
chacman14

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: chacman14 »

Może zapoznajcie się z tematem numerologii? To teraz popularna forma poznania samego siebie. Na stronie https://alfabetnumerologiczny.pl/numero ... a-zycia-1/ macie informacje na temat takiej metody. Zobaczcie jak odczytywać liczby. Polecam poczytać tego bloga.
kustoszka

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: kustoszka »

A czy ktoś z was rozważał może nauke w szkole policealnej? https://www.collegium.com.pl/ tutaj z tego co widzialam to maja w ofercie naprawde bardzo fajne kierunki, warto wziac pod uwage
Eryka

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: Eryka »

Psychologia to dość ciężki kierunek, szczególnie dla osób, które dopiero skończyły szkołę średnią. Moim zdaniem trzeba dojrzeć do tego, aby się na takie coś decydować. Ja mam mały dylemat. Myślałam nad czymś związanym z prawem, ale czy nie za dużo już tych prawników? :D Znajomy podrzucił mi też coś takiego https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/l ... wewnetrzne. Bezpieczeństwo Wewnętrzne na uczelni w Warszawie, w trybie zarówno stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Fajne mają specjalności, sporo ciekawych zajęć. Może faktycznie pójdę w tę stronę ;)
Julitka

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: Julitka »

Zgadzam się, psychologia to ciężki kierunek, który wymaga dojrzałości i zaangażowania. Może to być zbyt "głęboka woda" dla kogoś po szkole średniej. Ale spróbować nie zaszkodzi ;) A co do wyboru ścieżki kariery, rozumiem Twoje wątpliwości co do przesyconego rynku prawniczego. Osobiście również miałam podobne rozterki, ale po wielu rozmowach zdecydowałam się jednak zaryzykować. I nie żałuję! Licencjat zrobiony, w przyszłym semestrze będę szła na studia magisterskie "Bezpieczeństwo wewnętrzne" https://prawowroclaw.edu.pl/oferta/stud ... ewnetrzne/, specjalność "Analiza kryminalna". Już nie mogę się doczekać!
Gość

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: Gość »

Studia psychologiczne otwierają drzwi do wielu fascynujących możliwości zawodowych. Absolwenci mogą pracować jako psychologowie kliniczni, psychoterapeuci, doradcy zawodowi, specjaliści ds. zasobów ludzkich, badacze naukowi czy konsultanci biznesowi. Programy studiów umożliwiają zgłębianie ludzkiej natury, rozwijanie umiejętności analitycznych i interpersonalnych oraz zdobywanie wiedzy niezbędnej do skutecznego wspierania innych i rozumienia złożoności ludzkiego zachowania.
mrówka

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: mrówka »

Jeśli rozważasz studia online, warto zapoznać się z ofertą Uniwersytetu Lingwistyczno-Technicznego, dostępną na ich stronie https://ult.edu.pl/studia-online/. Studia online to doskonała opcja dla tych, którzy chcą kontynuować naukę bez konieczności tak częstego, fizycznego uczęszczania na zajęcia. Sprawdź, jakie programy oferuje ULT i znajdź najlepszy dla siebie sposób na rozwój edukacyjny.
damian.z

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: damian.z »

Sam jestem po studiach psychologicznych i wiem, że jest to ciekawy kierunek aczkolwiek ciężko o znalezienie pracy w tym zawodzie. Zanim zdecydujecie się na studia mimo wszystko polecam poczytać książki psychologiczne. https:naturallybalanced.org/top10-ksiazek-psychologicznych/ dla mnie to najciekawsza lista.
ODPOWIEDZ