gadzety ślubne

Podpowiadamy, jak skutecznie sprzedawać.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

gadzety ślubne

Post autor: Hottka »

Zorganizowanie ślubu to bardzo duże wyzwanie. Wiele kobiet zastanawia sie jak poradzić sobie z tym samemu. Nie jest to łatwe, ale jak poszuka się takich artykułow http://wlustrze.pl/slubne-zakupy-zaskoc ... gadzetami/ , to na pewno wiele rzeczy jest dużo łatwiejszych.
Awatar użytkownika
Zoxin
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2019, 16:09

Re: gadzety ślubne

Post autor: Zoxin »

Ja gadżety do ślubu zamawiałam z Aliexpress :lol:
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: gadzety ślubne

Post autor: Samanta »

Jeśli chodzi o różnego rodzaju dekoracje ślubne, to bardzo ładne mają na przykład w sklepie internetowym Happenings.pl. Myślę, że przed taką uroczystością warto się tam rozejrzeć ;) Tym bardziej, że ceny wcale nie są wygórowane ;)
Awatar użytkownika
jolkka
Posty: 28
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:52

Re: gadzety ślubne

Post autor: jolkka »

Jeśli szukasz balonów, girlandów i takich różnych elementów dekoracyjnych to ja mogę polecić stronę https://godanparty.pl/ . Znajdziesz tutaj wszystko co jest potrzebne na każdym weselu, a do tego ich dostawa jest błyskawiczna.
Awatar użytkownika
Masert
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 11:57

Re: gadzety ślubne

Post autor: Masert »

Bardzo fajnym gadżetem, czy rozwiązaniem są stemple ślubne, to takie spersonalizowane pieczątki najczęściej odbija się je na zaproszeniach ślubnych, kopertach, zawiadomieniach o ślubie, bilecikach związanych z umiejscowieniem gości weselnych przy stole, czy dołącza do różnych ślubnych przedmiotów, którymi obdarowywani są młodsi i starsi goście weselni, dekoracji stołu weselnego, tutaj więcej http://www.stampler.pl/porady,stemple-slubne
ODPOWIEDZ