Budowa - zakupy

Podpowiadamy, jak skutecznie sprzedawać.
Awatar użytkownika
Kawa
Posty: 16
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:01

Budowa - zakupy

Post autor: Kawa »

Wiecie jak to mówią, nieważne jaki budżet na budowę sobie założysz, nieważne ile razy nie robiłbyś kosztorysów, planów, pieniędzy i tak jakoś zawsze braknie, bo dochodzą dodatkowe koszty. Dlatego dla mnie ważne jest, żeby w miarę możliwości kupować oszczędnie, ale dobrej jakości artykuły budowlane i taka jest właśnie hurtownia Chle-Mar, którą mogę Wam polecić.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Budowa - zakupy

Post autor: Samanta »

A czy macie już zakupiony projekt Waszego wymarzonego domu? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt całkiem sporo nowych projektów oferowanych przez Pracownię Architektoniczną MG Projekt :) Niektóre z nich naprawdę zrobiły a mnie wrażenie ;) A Wam jak się podobają?
asieńka90

Re: Budowa - zakupy

Post autor: asieńka90 »

A co z zamkami do drzwi? Świetną opcją jest wkładka masterkey: https://www.masterkey.com.pl/produkty-systemowe.html . Polecam poczytać o niej więcej. Dzięki temu możesz podłączyć wszystkie zamki w domu do jednego klucza. Uważam, że jest to bardzo wygodne i praktyczne.
części

Re: Budowa - zakupy

Post autor: części »

Na każdej budowie przydają się coraz częściej również nowe technologie, fotowoltaika to technologia dająca ogromne możliwości w oszczędności na rachunkach na energię. Coraz częściej już na etapie projektu i budowy, myśli się o tych rzeczach i instaluje dobrze dobrane systemy, pomogą w tym branżowe firmy, namiary do dobrych znajdziemy na - https://ekofachowcy.pl/

szafa vista 250
Rokoń

Re: Budowa - zakupy

Post autor: Rokoń »

Zdecydowanie warto postawić na wysokiej jakości skuteczne systemy hydroizolacyjne i warto tutaj na pewno wymienić producenta Icopal u których będziecie mogli znaleźć takie rozwiązania jak Szybki Profil SBS specjalistyczna papa modyfikowana kauczukiem SBS zaprojektowana wyłącznie do zabezpieczania fundamentów, która jednocześnie posiada 99 lat wieczystej gwarancjii są pod stałą kontrolą Instytutu Techniki Budowlanej. W naszym przypadku zdecydowany numer jeden!
ODPOWIEDZ