Zatrudnić radcę prawnego czy jednak adwokat?

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Izabellą

Zatrudnić radcę prawnego czy jednak adwokat?

Post autor: Izabellą »

Witam wszystkich. Tak jak w temacie - zatrudnić radcę prawnego do firmy czy jednak nawiązać współpracę z adwokatem z jakiejś kancelarii? Już wiem, że współpraca z kancelarią Wojas Pawlak z Gliwic mogłaby być bardzo dorodna, jednak zastanawiam się dalej nad etatem w firmie dla radcy. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
edda
Posty: 41
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:28

Re: Zatrudnić radcę prawnego czy jednak adwokat?

Post autor: edda »

Bardziej radziłabym sugerować się profesjonalizmem i doświadczeniem przy wyborze obsługi prawnej do firmy. Bynajmniej ja tak zrobiłam i jestem zadowolona i spokojna, że zawsze mogę liczyć na pomoc. A podjęłam stałą współpracę z kancelarią adwokacką Węgłowski w Szczecinie i takie rozwiązanie jest dla mnie najbardziej korzystne.
Awatar użytkownika
Adamek
Posty: 167
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:47

Re: Zatrudnić radcę prawnego czy jednak adwokat?

Post autor: Adamek »

Wszystko zależy od charakteru sprawy i tego w czym dany adwokat czy radca prawny się specjalizuje. Mi potrzebna była pomoc kogoś doświadczonego jeśli chodzi o kredyt we frankach. Sam to nie ruszyłbym nawet z miejsca. Co innego mając https://cleverstep.pl/ i zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych. Mają wiedzę, doświadczenie i można na nich polegać w 100%.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Zatrudnić radcę prawnego czy jednak adwokat?

Post autor: kasiakowa06 »

Izabellą pisze: ↑16 cze 2021, 16:33 Witam wszystkich. Tak jak w temacie - zatrudnić radcę prawnego do firmy czy jednak nawiązać współpracę z adwokatem z jakiejś kancelarii? Już wiem, że współpraca z kancelarią Wojas Pawlak z Gliwic mogłaby być bardzo dorodna, jednak zastanawiam się dalej nad etatem w firmie dla radcy. Co sądzicie?
Zależy do czego potrzebujesz prawnika? Jak dla mnie adwokat sprawdza się super, jesli chodzi o tematy firmowe, polecam: https://kk-kancelaria.com/doradztwo-dla-spolek-torun/

Obrazek
ODPOWIEDZ