Zarządzanie firmą

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2019, 1:05

Zarządzanie firmą

Post autor: Marysia_89 »

Cześć,

W jaki sposób zarządzacie swoją firmą? Tak, żeby wszystko mieć pod kontrolą - wiedzieć kto czym się zajmują, jak rozkładają się wydatki itp.
Przyznam, że od jakiegoś czasu u siebie zaczynam się w tym gubić...
Trochę poszukałam w sieci i znalazłam rozwiązanie - s4time sidgroup.
Dzięki niemu będę mogła m.in. sprawdzać czas pracy pracowników czy zarządzać kosztami.
Wspomagacie się też takimi systemami/programami?
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: women89 »

Zarządzenie firmą jest ważne również pod względem finansowym. To ważny aspekt w każdej działalności, który pomaga w ustabilizowaniu się każdej sytuacji. Z pomocą przyjdzie Ci firma www.finiata.pl która w swojej ofercie ma odnawialną linię finansowania. To rodzaj pożyczki, w postaci karty kredytowej, z której możesz korzystać w dowolnym momencie, a prowizja wynosi jedynie 2,92% od pożyczonej kwoty! Możesz się z nimi skontaktować i poznać dalsze szczegóły w tym temacie, do czego zachęcam!
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Samanta »

A czy korzystacie w Waszych firmach z jakiś programów do zarządzania dokumentami? My na przykład zdecydowaliśmy się na wdrożenie takich systemów oferowanych przez firmę Primesoft, której oferta jest dostępna na stronie http://www.primesoft.pl/. Ogólnie to jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, bo niesamowicie ułatwiają nam one pracę :)
Awatar użytkownika
Rózia02
Posty: 44
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:50

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Rózia02 »

Prowadzę rodzinną firmę już jakiś czas i nie wyobrażam sobie tego bez współpracy z firmą Jantar www.jantar.pl . To właśnie on stworzyli odpowiedni system i oprogramowanie kontroli i zarządzania. Sama nigdy bym się w tym nie połapała. Nie dość, że usprawnili pracę moją, jak i moich pracowników, to jeszcze wzrosły nasze zyski. Cieszę się, że podjęłam się tej współpracy, wiem, że to najlepsze, co mogłam zrobić dla tej firmy.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Biznesmen78 »

Myślę, że bardzo ważną sprawą w każdej firmie jest kwestia zarządzania ludźmi. To pracownicy budują naszą naszą firmę razem z nami. To od nich zależy nasz sukces. Warto więc wiedzieć, jak z nimi postępować. Tu przydadzą się informacje, które zdobędziemy podczas konferencji poświęconej tematyce zarządzania zasobami ludzkimi. Ten ogólnopolski cykl spotkań, który integruje świat nauki, biznesu i władz samorządowych powinien zainteresować każdego przedsiębiorcę. Wejdź na stronę https://kursnahr.pl/ i sprawdź datę najbliższej konferencji.
Awatar użytkownika
Estor
Posty: 92
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:31

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Estor »

Żeby z łatwością wszystko planować, wystarczy wdrożyć specjalny system erp dla firm. Oczywiście nie samemu, bo od tego są fachowcy, tacy jak na przykład BPSC https://www.bpsc.com.pl/ . Z ich rozwiązań informatycznych z powodzeniem korzysta już bardzo dużo przedsiębiorstw. Wystarczy, że się z nimi skontaktujesz, a na pewno zrozumieją potrzeby Twojej firmy i zaprojektują indywidualny system cyfrowy. Będzie Ci łatwiej zarządzać produkcją, całą kadrą pracowniczą i zasobami produkcyjnymi. Sama po sobie wiem, że w dzisiejszych czasach jest to po prostu niezbędne, aby biznes prawidłowo się rozwijał.
Awatar użytkownika
Perez0
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:03

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Perez0 »

Zarządzanie firmą jest bardzo łatwe wraz z dobrym oprogramowaniem antywirusowym - nawet tym na telefon. Mam tutaj na myśli https://www.kaspersky.pl/android-security . W mojej firmie korzysta się z tego od jakiegoś czasu - w celach bezpieczeństwa jeżeli chodzi o dane klientów. A to jest przecież najważniejsze.
Przemoc to upadek rozumu.
Awatar użytkownika
ziewka
Posty: 39
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:26

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: ziewka »

W zarządzaniu firmą bardzo ważny jest kontakt między pracownikami, dobrze by było aby był jak najlepszy i ułatwiony ponieważ dzięki temu twoja firma będzie pnąć się w góre, Dobrym sposobem na ułatwienie kontaktów pracownikom jest strona https://learnplace.pl/ Jest to coś w rodzaju facebooka ale dedykowanego tylko dla firm. Na tym portalu twoi pracownicy będą mogli w łatwy sposób wymieniać się informacjami co tylko zwiększy obroty twojej firmy.
Awatar użytkownika
bizwoman
Posty: 251
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:05

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: bizwoman »

W przypadku niektórych firm, instytucji ciekawą opcją jest wprowadzenie opłatomatów. Może sprawdź tutaj więcej informacji na ten temat. Dowiesz się czym są opłatomaty oraz w jaki sposób usprawniają pracę.
Awatar użytkownika
dieego
Posty: 62
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:23

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: dieego »

Przy zarządzaniu firmą niezbędne jest wsparcie informatyczne. Teraz obsługa informatyczna we Wrocławiu jest niezbędna. We Wrocławiu działa firma itbce.pl Zapoznajcie się z ich usługami. Są naprawdę profesjonalistami w swojej branży.
Awatar użytkownika
ToTuToTam
Posty: 146
Rejestracja: 06 wrz 2019, 14:06

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: ToTuToTam »

To prawda, że rozmaite systemy informatyczne wspomagają zarządzanie firmą. Jeśli chodzi o firmy produkcyjne to bardzo dobrze sprawdza się np system SCADA http://salwis.pl/scada-budowa-i-zastosowanie/ . Projektowanie oraz wdrożenie takiego systemu oferuje firma Salwis. To specjaliści od nowoczesnych rozwiązań w przemyśle. Warto nawiązać z nimi współpracę bowiem do każdego przedsiębiorstwa podchodzą bardzo indywidualnie co sprawia, że dobierają rozwiązania dopasowane do potrzeb firmy.
Awatar użytkownika
pannaasia
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:10

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: pannaasia »

W tej branży jest tu na pewno wielu ekspertów. Ja się jednak do tego grona nie zaliczam. Miejmy nadzieję, że ktoś się tu odezwie.
Myślisz, że zło nas szuka? Wręcz przeciwnie. Gonimy je, aż nas złapie.
Awatar użytkownika
Pawel50
Posty: 103
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:01

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Pawel50 »

Zarządzanie firną nie może odbywac się bez nowoczesnych rozwiązań. W każdej, nawet małej firmie przydają się systemy takie jak np https://www.baseline.pl/system-crm/ , które umożliwiają zarządzanie kontaktami z klientem. System CRM pozwala na stworzenie bazy klientów, szybsze przygotowanie ofert, raportowanie wyników sprzedaży a także posiada wiele innych przydatnych funkcji.
Awatar użytkownika
Koniuszko
Posty: 24
Rejestracja: 20 lip 2019, 8:07

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Koniuszko »

A co z systemem crm bo według mnie to poważna sprawa także myślę, że warto mieć taki w firmie. Poza tym jeśli chodzi o sprzedaż to dzięki takiemu programowi możemy usprawnić proces obsługi zamówienia przez co klient będzie bardziej zadowolony. Na przykład system crm online jest dobry na początek i cieszy się dużą popularnością
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 303
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: tormund94 »

Wydaje mi się, iż zwiększenie wydajności nie zawsze wiąże się z zatrudnianiem dodatkowych osób, co brzydko pisząc - generuje tylko niepotrzebne koszta. Warto wdrażać nowoczesne rozwiązania i systemy do przedsiębiorstw, jak na przykład oferowane przez tą firmę: https://humansoft.pl/. Polecam każdemu sprawdzić, ponieważ ich moduły potrafią usprawnić pracę firmy jednocześnie ją przyspieszając. Jak dla mnie tego typu rozwiązania powinny być stosowane w każdej większej firmie. Naprawdę świetna opcja i możliwości, jakie daje nam ten system, więc warto sprawdzić. Polecam wam :). Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
xxpo20
Posty: 139
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: xxpo20 »

A to ja uważam wdrożenie systemu SAP to wpuszczenie firmy zewnętrznej we "wnętrzności" firmy. A to jednak może się okazać nieciekawe i niepewne. Dlatego bazujcie na poleceniach. Ja wybiorę chyba firmę BPX GLOBAL bo mają dobre opinie w sieci i poza nią.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Biznesmen78 »

Warto zastanowić się nad poszerzeniem sprzedaży. Dziś króluje obrót na rynku światowym. To zapewni nam Amazon. A dzięki współpracy z https://www.nethansa.com/pl/ taka obsługa pójdzie szybko i sprawnie.
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 171
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:58

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: luiza »

Ja od jakiegoś czasu myślę o sprzedaży w niemczech z pomocą tej firmy https://sprzedawajwniemczech.pl/ Z tego co wiem udostępniają adres do wysyłek i zwrotów, pomagają w otwarciu firmy i prowadzeniu księgowości. Ktoś z was działa na niemieckim rynku?
Awatar użytkownika
Bizubiz
Posty: 48
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:56

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Bizubiz »

Nawet mniejsze firmy mogą sporo skorzystać na rozwiązaniach informatycznych, według mnie warto o tych pomyśleć prowadząc własny biznes. Ja teraz wdrażam się w informacje o systemach ERP, dużo już dobrego o nich słyszałam. Może i wam przyda się propozycja od https://eitc.online/systemy-erp Poczytajcie sobie coś więcej o tym co usprawni w waszej firmie Comarch ERP Optima.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 236
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: judyta »

Audyt bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej umożliwia weryfikację stanu zabezpieczenia sieci bezprzewodowej. Zarówno jeśli chodzi o podatność sieci na działania osób trzecich ale także na działania innych systemów. W tym przypadku najlepiej zdecydować się na
audyt wifi oferowany przez profesjonalną firmę z doświadczeniem.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 69
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:50

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: zenka »

Czytałam ostatnio, że w zarządzaniu wszelakimi procesami w firmie bardzo przydają się systemy SAP. Pozwalają one np. na optymalizacje procesów biznesowych. Dzięki temu też wzrasta poziom obsługi klienta co z pewnością jest ważna sprawą w biznesie. Generalnie pozwala to też na większy poziom doinformowania. Jak interesuje Was coś takiego to sprawdzcie sobie np. BPX GLOBAL. Oferują oni wdrażanie takich systemów SAP.
Awatar użytkownika
Marryss
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2020, 18:10

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Marryss »

Naprawdę ciekawe propozycje. Te forum jest bardzo przydatne.
Choćby Ci było źle,
Nie masz już mnie..
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: AdamCz »

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości wyposażenia w zakresie zarządzania firmą to koniecznie zwróćcie uwagę na przygotowanie szkolenia przez firmę https://www.mtdc.pl/ która skutecznie przygotuje Was do konkretnego działania i co najważniejsze uzyskacie mnóstwa konkretnej wiedzy i umiejętności których Ci brakuje na początku samej przygody zawodowej.
Awatar użytkownika
Roksanka231
Posty: 86
Rejestracja: 12 gru 2019, 22:20

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Roksanka231 »

Macie u siebie programy lojalnościowe b2c ? Jak się sprawują? Jesteście zadowoleni? Macie przez to więcej klientów? Wybaczcie za milion pytań, ale od kilku dni nic nie robię tylko analizuję ten temat :) Strasznie się nakręciłam na ten pomysł. Mam wrażenie, że to byłby strzał w 10. Ludzie lubią takie rzeczy.
Awatar użytkownika
ekspres12
Posty: 210
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:17

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: ekspres12 »

Zarządzać trzeba również ośrodkami samorządowymi, firma Bartosz to bardzo dobry dostawca systemów nawadniania dla gmin https://www.bartosz.com.pl/oferta/uzdat ... -dla-gmin/, firma ma w takim modelu współpracy już spore doświadczenie. To bardzo ważne rozwiązanie, których głównym zadaniem jest zapewnienie czystej wody dla sporej ilości mieszkańców. Ważne żeby włodarze wiedzieli z jakimi dostawcami współpracować i jak skutecznie oraz zgodnie z prawem rozstrzygać przetargi.
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: ankor »

Berberis - i powinno być w porządku. U mnie to podziałało, dało różnicę, zdecydowanie poszło w dobrym kierunku. Nie ma opcji zarządzania biznesem w tych czasach bez wsparcia takimi rozwiązaniami. Trzeba zwracać uwagę na wiele kwestii, a w przeciwnym wypadku po prostu nic z tego nie będzie. I o tym radzę szczególnie pamiętać.
Awatar użytkownika
finka
Posty: 107
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:13

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: finka »

Zarządzanie firma zdecydowanie ułatwia doradztwo z zakresu funkcjonowania systemów IT które ta https://www.trustit.pl/ firma prowadzi kompleksowo. To pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem, a ich umiejętności, poświadczone certyfikatami można sprawdzić w każdej chwili
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: ankor »

Na Berberis na spokojnie powinniście zauważać zmianę in plus, tylko to wymaga odpowiedniego podejścia. Na pewno nie spodziewajcie się od razu cudów. Działać trzeba stopniowo, krok po kroku, bo właśnie wtedy można zrealizować cele. Na pewno nie oczekujcie, że od razu będzie idealnie - tak to niestety nie działa.

odzież solar sklep internetowy
asdae

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: asdae »

Warto również się zastanowić jak założyć taką firmę. Z tym poradnikiem https://portalwiedzy.streamsoft.pl/pora ... zyc-firme/ powinniście sobie dać spokojnie radę i bez problemu założyć własną działalność.
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: ankor »

Kolego, pisałem o Berberis. Daj sobie czas na przetestowanie i porównanie. Szybko zauważysz zmianę na plus. Doskonale widzę, ile u mnie to dało, jaką wniosło poprawę. Na duże zmiany trzeba poczekać. Ich nie osiąga się z dnia na dzień, a dopiero stopniowo. I dopiero wtedy można liczyć na pewne korzyści.
śmieg

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: śmieg »

My firmy, która zajęła się nasza obsługa informatyczną szukaliśmy przez wyszukiwarkę https://www.it-dlakazdego.pl/ - szukaliśmy po lokalizacji i branży, bardzo prosta sprawa, zaraz znaleźliśmy odpowiednich specjalistów

denso x24esr-u
Śnieżka

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Śnieżka »

Jak skutecznie zarządzać firmą, by pomnożyć swoje zyski? Macie na to jakieś sprawdzone sposoby? Z jakich metod korzystacie? A może polecacie jakieś szkolenia? Co myślicie o http://www.itcgrupa.pl/jak-zarabiac-wie ... oje-zyski/ ? Chętnie poznam Wasze opinie.
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: ankor »

Nam Berberis odmienił biznes, ale to przecież normalne, że im większa skala działania, tym potrzebne są mocniejsze rozwiązania. W sensie - więcej funkcji, możliwości i nie tylko. Jeśli to będzie sensownie dopasowane, to zauważycie zmianę. U nas w firmie to przełożyło się na wiele aspektów, ale przecież to ma kluczowe znaczenie.
Zanikła

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Zanikła »

Zarządzanie firmą to wymagające zajęcie ale i olbrzymia odpowiedzialność, szczególnie jeśli wśród osób zatrudnionych znajdują się te z orzeczona niepełnosprawnością. Najważniejszą kwestią było oczywiście przygotowanie do funkcjonowania tych osób wśród innych pracowników. Ceny platformy dla niepełnosprawnych są akie są https://global-lift.pl/oferta/platformy ... sprawnych/ ale pozwalają funkcjonować tym osobom wśród nas.
góberm

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: góberm »

Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu znajdywania pracowników to ja od siebie mogę wam polecić nawiązanie współpracy z firmą https://www.errichtungpolska.pl/ Jest to świetna agencja pracy, która dostarcza pracowników ze wschodu. Sam zatrudniam pracowników przez nich dostarczonych i jestem zadowolony z ich rzetelnego podejścia do wykonywanej pracy.
dżingiel

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: dżingiel »

W sumie ja to nie do końca wiem, jak mam zarządzać, dlatego wciąż szukam nowych rozwiązań i jak na razie, coś takiego jak archiwum zewnętrzne mam na oku. Z jednej strony boję się powierzyć komuś moje dane, ale z drugiej wiem, że jest to koniecznością. I tak w ogóle nie wiem, co robić. Będę musiała o tym pomyśleć na spokojnie.
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: ankor »

Potwierdzam nadal. Widzimy na każdym kroku jakie efekty przynosi Berberis. W zasadzie każdy aspekt działalności udało się zmienić. Wszystko przebiega lepiej, w korzystniejszym kierunku, a właśnie na tym nam zależało. Jeśli podziałacie tak, jak należy, to powinniście szybko zrealizować cele, ale nie spodziewajcie się od razu cudów.
Nyśia

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Nyśia »

Zarządzanie firmą nie jest łatwe. Moim zdaniem najważniejsze jest to, by dobrze zabezpieczyć dane oraz dokumenty. Oczywiście może zdarzyć się taka sytuacja, że dane zostaną utracone z różnych przyczyn. W takim momencie polecam skontaktować się z nimi https://www.fortisrecovery.pl/. Mają ponad 20letnie doświadczenie, które przekłada się na ich profesjonalność.

budowa glana
Awatar użytkownika
Adamek
Posty: 167
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:47

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Adamek »

Jeśli ktoś zarządza firmą to wie, że nie jest to łatwe zadanie. Oczywiście są momenty lepsze, słabsze, ale chyba nigdzie nie jest tak, że nie byłoby co poprawiać, rozwijać czy ulepszać. Tym bardziej jeśli firma chce się piąć w górę nie można czekać, że to samo przyjdzie. Dlatego uznałem, że pomoc profesjonalnej agencji to jest to czego potrzebuję i wybrałem Marketing Relacji sp. z o.o.. Przede wszystkim podchodzą niezwykle indywidualnie i są w stanie ocenić czego dana firma potrzebuje, co należy poprawić. U mnie zaczęli od audytu marketingu i sprzedaży. Wprowadzili korekty co do strategii rozwoju firmy. Wiedzą jak skutecznie pozyskać i zatrzymać klienta. Mogę śmiało powiedzieć, że otrzymałem kompleksową pomoc.
Lenoś

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Lenoś »

Jeżeli zależy Wam na tym, aby skutecznie zarządzać swoją firmą to na pewno warto postawić na dodatkowe szkolenia które organizuje MTDC, którzy również są w stanie pomóc w zakresie analizy biznesowej - https://www.mtdc.pl/analiza-biznesowa rzetelne podejście do uczestników, świetna organizacja, konkretna wiedza oraz doświadczenie. Mam nadzieję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni i oby udało się zmienić firmę na lepszą zwiększając wydajność!
akiś25

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: akiś25 »

Problemy biznesowe to coś normalnego. Można powiedzieć, że to pożywka dla osób, które źle nam życzą. Wydaje mi się jednak, że to, co możemy zrobić, to odeprzeć atak. A jak? Ucząc się i korzystając z wiedzy, która zdobędziemy na stronie Biznesowe.EU. Dzięki niej łatwiej będzie nam prowadzić biznes. Tu https://biznesowe.eu/ macie odnośnik.

stoper junso
Awatar użytkownika
King
Posty: 91
Rejestracja: 13 lut 2020, 9:37

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: King »

Prowadząc firmę warto również stawiać na rozwiązania, które umożliwią oszczędności. Osobiście polecam zajrzeć na stronę https://www.supervoip.pl/, gdzie można znaleźć sporo informacji na temat telefonii internetowej voip. Jest to coś, co idealnie sprawdza się w każdym biurze.
Eleń

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Eleń »

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań dobrych specjalistów, którzy będą Wam w stanie realnie pomóc w zakresie skutecznego zarządzania firmą to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez EnterPrise Advisors z których pomocy również mieliśmy okazję korzystać. Prowadzą szkolenie zarządzanie zespołem które zdecydowanie polecam. Jasne warunki, pełne wsparcie i konkretne efekty dla biznesu. Dokładnie to czego oczekiwałem :)
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Biznesmen78 »

Witam,co sądzicie na temat samorozwoju? Pandemia wiele zmieniła, mi zalezy na tym,by cały czas się rozwijać. Co sądzicie o szkoleniach i rozszerzaniu swoich umiejetności związanych ze swoją pracą? https://leadership-center.pl/blog/trello-poradnik/ Chętnie poznam wasze opinie,pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: ankor »

Berberis robi fajną robotę. Kluczowe jest odpowiednie dopasowanie funkcji, bo jednak każdemu może pasować coś innego. To musi być dopasowane do oczekiwań, a każdemu może pasować coś innego. Ogólnie to jest niezbędne do spokojnego prowadzenia biznesu, bo w przeciwnym wypadku negatywnie to wpłynie na wyniki i to szybko.
Karoć

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Karoć »

Macie rację. Trzymanie dokumentów firmowych w biurze teraz nie jest dobrym rozwiązaniem, bez dwóch zdań. Zajmują bardzo dużo miejsca. Dobrym wyjściem jest na przykład to, aby skorzystać z takiej usługi, jak archiwum zewnętrzne. To rozwiązanie problemów. Na stronie są podane wszystkie szczegóły
Awatar użytkownika
wiktorziel
Posty: 59
Rejestracja: 20 cze 2019, 0:01

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: wiktorziel »

Zarządzanie firmą to naprawdę trudne zadanie i na pewno wymaga gruntownego przygotowania i pracy nad sobą. A teraz czasy mamy jakie mamy, wiele firm pracuje w trybie zdalnym i jak poradzić sobie z panowaniem nad zespołem który jest rozrzucony po domach? Jak motywować do pracy? Zobaczcie jak w tej sytuacji może Wam pomóc firma Impact. Nawet nie pracując obok siebie w biurze może tworzyć silny i zgrany zespół.
fórtecki

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: fórtecki »

Ostatnio nawet zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie analizy chemicznej wody, gruntu a nawet powietrza znajdującego się w okolicach naszej firmy. Za wsparciem i pomocą https://www.ekoanaliza.pl/o-nas okazało się to faktycznie możliwe. Laboratorium Analizy Chemicznej Eko-analiza to specjaliści od wykonywania badań tego typu. Działają już od 1999 roku, co tylko świadczy o wysokim stażu i jakości oferowanych usług. Takie badania po prostu najrozsądniej powierzyć sprawdzonym i doświadczonym specjalistom.
Kącki

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Kącki »

Profesjonalnym niszczeniem dokumentów zajmuje się firma https://medienpartner.pl/. Współpraca z nimi jest odpowiednio na poziomie. Dostarczają pojemniki, do który się wrzuca zarchiwizowane dokumenty, potem jest transport do niszczarki. Sama niszczarka też ma odpowiednią klasę, więc po zniszczeniu dokumentów nie będzie można nic odczytać. W tej firmie możemy również liczyć na to, że otrzymamy też dokumentację tego, w jaki sposób wszystko jest niszczone. To bardzo ważne
bazylianwarszawski

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: bazylianwarszawski »

Ja osobiście przed założeniem swojej pierwszej firmy, chciałem za wszelką cenę jak najwięcej się dowiedzieć o jej prowadzeniu i wszystkich informacji pobocznych, które ułatwią mi prowadzenie własnej działalności. I muszę wam z ręką na sercu powiedzieć, że sama informacja o założeniu firmy nie wystarczy. Trzeba bardzo dużej ilości wiedzy do prowadzenia firmy z różnego rodzaju dziedzin typu:finanse, księgowość, rachunkowość, inwestycje, biznesplan itp itd. Wszystko to składa się w pełną strukturę każdego dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Tak więc, żeby stworzyć biznes z jak najmniejszym procentem na niepowodzenie należy zapoznać sie z tymi dziedzinami, a one przyniosą spokój, zysk i bezpieczeństwo twojego przedsiębiorstwa. Poniżej przesyłam link dla zainteresowanych o tematyce właśnie rachunkowości.
https://dbmakler.pl/rachunkowosc-czym-jest/
kazimierz10

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: kazimierz10 »

w prawdzie nie mam własnej firmy, bo nie mam do tego smykałki, ale wiem jak ważne jest posiadanie własnej strony www. Jeśli zdecydujecie się na stworzenie strony choćby wizytówki to polecam firmę Hermer. W chwili obecnej posiada atrakcyjną ofertę dla restauracji. Oto link do oferty https://e-hermer.pl/strony-internetowe-dla-restauracji Firma Hermer tworzy naprawdę efektywne i funkcjonalne strony www, które przyciągają klientów. Firma Hermer posiada wiele pozytywnych opinii i jest firmą godną polecenia. Skorzystajcie, a nie zawiedziecie się.
hansa

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: hansa »

Prowadząc firmę, z pewnością warto wziąć pod uwagę zalety opakowań plastikowych. Są one trwałe, lekkie i mogą bezpiecznie przechowywać i transportować produkty. https://yanko.com.pl/ oferuje szeroką gamę opakowań z tworzyw sztucznych, które mogą zaspokoić Twoje potrzeby.
Awatar użytkownika
artek
Posty: 178
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: artek »

Co prawda to prawda - zarządzanie firmą to nie lada wyzwanie. Ale może być znacznie łatwiejsze, jeżeli pewne kwestie powierzyć firmom zewnętrznym - na przykład księgowość. I tutaj polecam sprawdzić ofertę Aforti AC
ODPOWIEDZ