www.stibitz.pl opinie

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
fabia
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2019, 0:07

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: fabia »

Byłam na warsztatach "Sprzedaż bez sprzedaży" ze Stibitz i bardzo polecam. Najlepsze szkolenie sprzedażowe.

koenzym q10 właściwości
Awatar użytkownika
Gracja
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:02

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: Gracja »

Jeśli chcesz się nauczyć podejścia do klienta, to to jest najlepsze szkolenie. Uczestniczyłam właśnie w szkoleniu z relacji z klientem ze stibitz.pl i myślę, że naprawdę warto. Praktyczna wiedza z budowania i podtrzymywania dobrych relacji z klientami.
Awatar użytkownika
Edmund_84
Posty: 7
Rejestracja: 12 mar 2020, 13:30

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: Edmund_84 »

Moim zdaniem to prawdziwi specjaliści z zakresu szkoleń z umiejętności miękkich. Kiedyś nie chodziłem na takie szkolenia, wolałem konkretne umiejętności praktyczne, ale dopiero niedawno, właśnie na warsztatach ze Stibitz, odkryłem, jak ważne są umiejętność pracy z klientem i komunikacji. Polecam każdemu.
Awatar użytkownika
Angelika1964
Posty: 11
Rejestracja: 30 lip 2019, 20:24

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: Angelika1964 »

Zgadzam się. Jestem po szkoleniach z komunikacji ze stibitz.pl i uważam, że w każdej firmie powinno się organizować takie szkolenia. Dużo z tego wyciągnęliśmy jako zespół.
Awatar użytkownika
danko-71
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2020, 13:22

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: danko-71 »

Wysłanie pracowników na szkolenie organizowane przez firmę Stibitz było doskonałą decyzją. Znacznie poprawiło to wydajność wszystkich działów.
Awatar użytkownika
Bogusz82
Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2020, 2:39

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: Bogusz82 »

Doskonałe szkolenia! W naszej firmie https://www.stibitz.pl/ prowadzili szkolenia dla kadry menadżerskiej. Maksimum wiedzy, przekazanej w przystępny, fajny sposób.
Awatar użytkownika
balbina
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2020, 19:47

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: balbina »

Jak najbardziej polecam szkolenia. Uczestniczyłam w szkoleniu Zarządzanie Konfliktem, podczas którego zdobyłam sporo praktycznych wskazówek, jak radzić sobie w trudnych starciach z klientem.
Awatar użytkownika
czeslaw84
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2020, 0:59

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: czeslaw84 »

Nie pierwszy raz korzystamy ze szkoleń https://www.stibitz.pl/. Tym razem nasi handlowcy uczestniczyli w zaawansowanym szkoleniu sprzedażowym. To zdecydowanie najlepsze szkolenia na rynku.
Awatar użytkownika
Irena70
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2020, 2:34

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: Irena70 »

Polecam szkolenia prowadzone przez Stibitz. Pracuję na co dzień z klientami, a te szkolenia pozwoliły mi lepiej prowadzić rozmowy. To doskonała inwestycja w rozwój.

denix garand
Awatar użytkownika
Barbara1971
Posty: 8
Rejestracja: 17 paź 2019, 20:11

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: Barbara1971 »

Długo szukałam akademii mentoringu, która spełniłaby moje oczekiwania. Na szczęście znajomy polecił mi Stibitz, w którym mają indywidualne podejście i super trenerów.
Awatar użytkownika
Chwalimir1975
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2020, 3:29

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: Chwalimir1975 »

Skorzystałem z ich oferty warsztatów zarządzania zespołem, dzięki któremu udało mi się zbudować super zespół. Moja firma odniosła znaczący wzrost sprzedaży.
Awatar użytkownika
Boguchwal92
Posty: 5
Rejestracja: 20 paź 2019, 21:14

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: Boguchwal92 »

Mentoringiem interesuję się od wielu lat. Potrzebowałem uporządkować swoją dotychczasową wiedzę i umówiłem się na kilka indywidualnych sesji coachingowych. Czas na sesjach wykorzystałem tylko i wyłącznie na tematy, które mnie interesują. Jestem bardzo zadowolony. Polecam
Awatar użytkownika
Kazimiera-76
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2020, 16:28

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: Kazimiera-76 »

Jestem pracodawcą z wieloletnim stażem. Od pewnego czasu zaczęłam obserwować stagnację w zespole, ale również w wynikach sprzedaży. Wyniki było dobre, ale cały czas na tym samym poziomie. Szukając rozwiązania trafiłam na Stibitz i ich programy wpierające rozwój firmy. Trenerzy ze Stibitz tchnęli nowe życie w moją firmę za co jestem bardzo im wdzięczna.
Awatar użytkownika
Ariadna_83
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2020, 3:45

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: Ariadna_83 »

Na stronie stibitz.pl można znaleźć mnóstwo wartościowych warsztatów. Dla mnie bardzo przydatny okazał się moduł komunikacji, ale na pewno skorzystam z jeszcze kilku. Warsztaty w Stibitz zmieniły moje życie.
Euśka

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: Euśka »

Super, że w obecnej sytuacji pandemicznej prowadzą warsztaty online. Bez względu na wszystko, można poszerzyć swoją wiedzę i rozwijać się. Polecam.
Moreś

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: Moreś »

Zainteresowała mnie akademia mentoringu - kompleksowy cykl warsztatów. Świetnie przygotowane materiały, świetnie przygotowani prowadzący. Polecam Stibitz.
Euręka

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: Euręka »

Wielki plus dla nich, że prowadzą również indywidualne sesje coachingowe i właśnie z takich ja miałam okazję korzystać. Bardzo dużo dały mi takie indywidualne spotkania z mentorem, nabrałam pewności siebie. Polecam.
Zośka

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: Zośka »

Ja jestem zadowolona że wszystkie kursy, webinary są online. W dzisiejszym świecie dobrze, że nadal można skorzystać z kursu nie narażając przy tym swojego zdrowia. A same kursy są bardzo bogate merytorycznie. Polecam.
Małgonia

Re: www.stibitz.pl opinie

Post autor: Małgonia »

Warto. Moim zdaniem Stibitz to profesjonalna szkoła mentorów i mają najlepsze kursy. Dodatkowo, w tych trudnych czasach prowadzą je online. Polecam.
Awatar użytkownika
Aleksa61
Posty: 11
Rejestracja: 12 paź 2019, 19:37

www.stibitz.pl opinie

Post autor: Aleksa61 »

Macie doświadczenia ze szkoleniami i warsztatami Stibitz? Znajoma poleciła mi warsztaty ze sprzedaży, ponoć dużo przydatnej wiedzy i dobra cena. Szczególnie ciekawie wygląda wariant z relacji z klientem. Podzielcie się opiniami.
ODPOWIEDZ