Wózek dziecięcy

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Wózek dziecięcy

Post autor: KarinaMa »

Jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie warto nabyć wózek dla przyszłego dziecka, to od razu Wam podpowiem, że powinniście stawiać na sprawdzone sklepy. Dzięki temu nie będziecie musieli obawiać się o to, że sprzęt nie wytrzyma odpowiednio długiego czasu. Najlepiej od razu zajrzeć do https://umalucha.pl/produkt/anex-sport- ... lekcja-new i sprawdzić ten model. Wygląda naprawdę dobrze :)
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2019, 21:00

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: fififi »

Jeżeli nie wiecie na jaki wózek się zdecydować , to dla tych którym marzy się wózek głęboki, czyli bez wersji spacerowej to polecam Riko Molla. Śliczny, solidny,funkcjonalny i co najważniejsze bezproblemowy na spacerach. Do tego rodzic sam ma możliwość regulacji wysokości zawieszenia gondoli a koła są z poliuretanu.
Awatar użytkownika
merigold
Posty: 84
Rejestracja: 09 lut 2020, 0:21

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: merigold »

dodatkowo do wózka warto jeszcze zainwestować w nosidełko na przykład od kinder hop http://kinderhop.pl dzieki któremu nie boli mnie kregosłup a dziecko ma naprawde wygodnie :)
Awatar użytkownika
finka
Posty: 108
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:13

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: finka »

Mam już takie nosidełko ale przyznaję że wózek też jest bardzo potrzebny, mam x-landera a więc bardzo wygodny dla dziecka i rodziców i praktyczny wózeczek który jest także bardzo ładny
Awatar użytkownika
lussy
Posty: 23
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:18

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: lussy »

Jeżeli poszukujecie spacerówki to polecam Euro-cart Flex, bo to bardzo fajna spacerówka , nowoczesna, solidna i poręczna. Do tego posiada ona szerokie siedzisko oraz duże amortyzowane koła z bardzo dobrą amortyzacją. Prowadzi się ją lekko, spacerówka jest zwrotna i jeździ płynnie.
ODPOWIEDZ