Własny sklep online i system ratalny - porady

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Jołek

Własny sklep online i system ratalny - porady

Post autor: Jołek »

Witam!
Mam sklep internetowy na platformie shoper i wraz z rozwojem chcielibyśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów i umożliwić im też tak jak w dużych sklepach największych firm płatności rozłożone na raty. Myslalem o iRatach. Ktoś wie jak to działa i przede wszystkim czy na tej platformie będzie działał?
Miśia

Re: Własny sklep online i system ratalny - porady

Post autor: Miśia »

Jeśli posiadasz sklep na platformie IAI, to masz już możliwość wprowadzenia dla swoich klientów płatności ratalnej oraz leasingu. Pod tym adresem - https://www.idosell.com/pl/blog/dodalis ... 1235327036, znajdziesz więcej informacje.
iRaty - płatności

Re: Własny sklep online i system ratalny - porady

Post autor: iRaty - płatności »

Dzień Dobry,
Integracja jest bardzo prosta i bezpłatna. Należy dodać swój sklep do partnerów platformyfinansowej - https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca następnie otrzyma Pan instrukcje instalacji integracji iRaty, aby spokojnie zrobić wszystko poprawnie krok po kroku. Jest też możliwość instalacji przez pracownika platformyfinansowej, oczywiście bezpłatnie jeśli będzie taka potrzeba. Pozdrawiamy Serdecznie!
Frizeń

Re: Własny sklep online i system ratalny - porady

Post autor: Frizeń »

Ja prowadzę sklep z dekoracjami w systemie woocommerce postawionym na wordpressie. Jako, że chcieliśmy też wprowadzić droższe artykuły jak meblościanki, stoły, czy również meble kuchenne to potrzebowaliśmy też wygodnego systemu płatności ratalnej żeby jednak przekonać klientów do nas. Ze względu na dobre opinie i też dobrze działający moduł na wordpress zdecydowaliśmy się na iraty, który akurat działa bardzo fajnie. Już ponad 20 zamówień tego typu i kłopotów jak na razie nie było :)
Jołek

Re: Własny sklep online i system ratalny - porady

Post autor: Jołek »

Frizeń pisze: ↑29 sie 2021, 12:59 Ja prowadzę sklep z dekoracjami w systemie woocommerce postawionym na wordpressie. Jako, że chcieliśmy też wprowadzić droższe artykuły jak meblościanki, stoły, czy również meble kuchenne to potrzebowaliśmy też wygodnego systemu płatności ratalnej żeby jednak przekonać klientów do nas. Ze względu na dobre opinie i też dobrze działający moduł na wordpress zdecydowaliśmy się na iraty, który akurat działa bardzo fajnie. Już ponad 20 zamówień tego typu i kłopotów jak na razie nie było :)
Dzięki za informacje i oczywiście postaram się skontaktować, oby się udało to doprowadzić u mnie do końca.
GrzesiekLeś

Re: Własny sklep online i system ratalny - porady

Post autor: GrzesiekLeś »

Widać, że coraz więcej sklepów online już ma taką opcję więc jeśli chcemy rywalizować o klientów to trzeba podążać za trendami i wymaganiami klientów bo inaczej zostaniemy w tyle i ciężko później będzie dogonić branżę. Dlatego jeśli już widzieliśmy że jest taka opcja właśnie w przypadku iRaty.pl i moduł działa dobrze, wprowadzony za darmo to się zdecydowaliśmy. Na pewno zobaczysz jak dużo klientów taką możliwością jest zainteresowanych
ODPOWIEDZ