Wirtualne biuro

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 9:49

Wirtualne biuro

Post autor: Marek »

Witajcie. Od niedawna pracuję w domu, przyjmując zlecenia od klientów przez internet. Postanowiłem w końcu założyć działalność gospodarczą, ale nie chcę podawać domowego adresu jako adres firmowy. Zastanawiam się nad usługą wirtualnego biura oferowaną przez ABC Group. Słyszeliście o tej firmie? Macie na ich temat jakieś opinie?
Awatar użytkownika
Marcelina1999
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2020, 10:53

Re: Wirtualne biuro

Post autor: Marcelina1999 »

Sama idea wirtualnego biura jest moim zdaniem bardzo korzystna. Jeśli chodzi o ABC Group, to serdecznie tę firmę polecam. Oferują kompleksowe usługi od prowadzenia księgowości po rozliczanie pracowników, a także obsługę korespondencji. Naprawdę rzetelna i godna zaufania firma.
Awatar użytkownika
ekspres12
Posty: 210
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:17

Re: Wirtualne biuro

Post autor: ekspres12 »

Praca w domu to nic nowego, teraz jednak przez pandemię wszystko jeszcze bardziej się rozwinęło i coraz więcej ludzi pracuje w ten sposób. Koba w Białymstoku to dostawca który zagwarantuje dobry internet w mieście. Łącze jest bardzo stabilne a transfer bardzo szybki, to bardzo ważne, często kiedy pracuje się w domu, dzieci mają również lekcje online, wtedy taki internet naprawdę się przydaje.
cylićka

Re: Wirtualne biuro

Post autor: cylićka »

Sama pracuje od dawna tylko zdalnie, takie czasy. Też jestem z Białegostoku i tu mam internet ( światłowód ) w Elposie. Moim zdaniem najlepsza lokalna firma działająca w tych okolicach. stabilne usługi, niewygórowane ceny, miła obsługa.
Awatar użytkownika
ulka
Posty: 55
Rejestracja: 21 cze 2020, 21:21

Re: Wirtualne biuro

Post autor: ulka »

A ja postawiłam na biura w łodzi , wybrałam opcję biurko dedykowane a to jest to propozycja dla osób potrzebujących własnego miejsca do pracy z możliwością przechowywania swoich rzeczy i właśnie takie rozwiązanie najbardziej mi pasuje
Lałek

Re: Wirtualne biuro

Post autor: Lałek »

W przypadku kiedy będziecie szukali konkretnych podpowiedzi w zakresie znalezienia fajnej przestrzeni biurowej do coworkingu to na pewno warto tutaj wymienić w Warszawie https://www.tulubie.pl/coworking/ gdzie również pracuję i spotykam się z klientami biznesowymi. Przede wszystkim licząc na dobre warunki, pełne wsparcie obsługi i super lokalizację w centrum miasta. Mam nadzieję, ze również będziecie mogli skorzystać i jednak skutecznie przy tym oszczędzając wydatki na własne biuro które szczególnie w stolicy może być naprawdę kosztownym wydatkiem.
Awatar użytkownika
Mirinda
Posty: 65
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:21

Re: Wirtualne biuro

Post autor: Mirinda »

Nie znam tej firmy. Ale moja rada - szukaj biura wirtualnego w swoim mieście. To najbardziej komfortowe rozwiązanie. Nie wiem skąd jesteś, ale mogę Ci dać namiar na takie biuro z Warszawy. Tu ich znajdziesz https://www.wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl/ . Mają spore doświadczenie i sporo zadowolonych klientów. Dostajesz prestiżowy adres na Nowogrodzkiej i pełną obsługę biurową. Do tego wsparcie biznesowe specjalistów z dziedziny administracji, prawa i księgowości. Koszt takiego wirtualnego biura jest niewielki, a użyteczność ogromna.
miś9121

Re: Wirtualne biuro

Post autor: miś9121 »

Marek pisze: ↑21 paź 2020, 6:05 Witajcie. Od niedawna pracuję w domu, przyjmując zlecenia od klientów przez internet. Postanowiłem w końcu założyć działalność gospodarczą, ale nie chcę podawać domowego adresu jako adres firmowy. Zastanawiam się nad usługą wirtualnego biura oferowaną przez .... Słyszeliście o tej firmie? Macie na ich temat jakieś opinie?
Jeśli jest opcja, to jak najbardziej warto wybrać wirtualne biuro z centrum Warszawy , bo to opcja tania i przede wszystkim świetna.
poliska

Re: Wirtualne biuro

Post autor: poliska »

Wirtualne biura oferują szereg korzyści, w tym elastyczność i oszczędność kosztów. Jeśli szukasz więcej informacji, możesz przeczytać więcej o tym, jak działają wirtualne biura na stronie https://www.wlasna-firma.pl/jak-dzialaj ... lne-biura/. Warto zajrzeć pod ten link, aby dowiedzieć się więcej o tego typu konfiguracji biura.
ODPOWIEDZ