Windykacja

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
karolinammp
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2019, 17:02

Windykacja

Post autor: karolinammp »

Witam wszystkich,
Musiałam otworzyć nowy post ponieważ w wyszukiwarce znalazłam jedynie 3 odpowiedzi w kategorii windykacja.
Zastanawiam się nad jedną kwestią. Wiele słyszałam w związku z zmieniającymi się co chwilę przepisami i generalnie idącą na przód technologią o nowych metodach przechowywania dokumentów np. za pomocą takich firm jak https://primesoft.pl
Czy ktoś się orientuje, jak w tej kwestii, w przypadku próby odzyskania długu sądy i wpierw radcy prawni, kancelarie podchodzą do tematu? Znam dość dobrze temat windykacji i wiem, że wiele firm windykacyjnych kieruje sprawy za pośrednictwem elektronicznych pozwów, z tym, że nie znam podejścia od strony postępowania sądowego. :?:
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Re: Windykacja

Post autor: KarinaMa »

Przecież dzisiaj wcale nie trzeba samodzielnie zajmować się windykacją. Skoro możecie skorzystać ze wsparcia takich firm jak https://www.straetus.pl/o-nas-straetus/ to zdecydowanie warto na to postawić. Unikniecie w ten sposób wielu nerwów i dodatkowych problemów.
Awatar użytkownika
King
Posty: 91
Rejestracja: 13 lut 2020, 9:37

Re: Windykacja

Post autor: King »

Według mnie warto korzystać z tego typu pomocy, szczególnie jeśli sami nie jesteśmy w stanie skutecznie odzyskiwać pieniędzy. Osobiście polecam ICG Group - moim zdaniem są najlepsi jeśli chodzi o windykację należności.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 223
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Windykacja

Post autor: milka »

Oczywiście, że nie trzeba robić tego samodzielnie. Zresztą takie samodzielne działania mogą być nieskuteczne. Są na rynku profesjonalne kancelarie i z ich pomocy warto skorzystać. Jeśli miałaby to być wyndykacja Kraków to wiem, że Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyny Migas świadczy takie usługi. Tu http://www.migas-adwokat.pl/ macie namiary na kancelarię.
ODPOWIEDZ