Usługi sprzątania w firmie

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Felicjan99
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 14:30

Usługi sprzątania w firmie

Post autor: Felicjan99 »

Cześć. Myślicie, że warto zatrudniać specjalistów do prac porządkowych w firmie? Według mnie tak, a szczególnie wtedy, kiedy potrzebujemy usług typu usuwanie graffiti. Sami nie posiadamy tak skutecznych środków czystości i sprzętu, żeby dokładnie wyczyścić daną powierzchnię. Sam zresztą nawet bym się w to nie bawił, żeby nie pogorszyć sprawy. Co wy myślicie?
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Usługi sprzątania w firmie

Post autor: raptak »

Zdecydowanie samo sprzątanie jest niezwykle ważne i ja jestem zdania, że po prostu warto jest mieć czysto w naszych wnętrzach. Muszę przyznać, że całkiem niedawno ja kupowałem czyściwo od https://calde.pl/czysciwo i jestem przekonany, że żadna inna szmatka czy ścierka nie może się z nim równać.
boguśka

Re: Usługi sprzątania w firmie

Post autor: boguśka »

Jeśli chodzi o sprzątanie to świetną opcją jest robot bezprzewodowy roomba. Posiada bardzo wiele zalet między innymi perfekcyjnie sprząta, jest bezkolizyjny i przede wszystkim nie rysuje powierzchni, ani nie obija się o meble, dlatego dla mnie to jest strzał w 10! pozdrawiam

snajperki na kulki
ODPOWIEDZ