Usługi logistyczne najwyższej jakości

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Arkadiusz ć

Usługi logistyczne najwyższej jakości

Post autor: Arkadiusz ć »

Z uwagi na to że prowadzę dość duży sklep internetowy, logistyka jest bardzo istotnym elementem w moim biznesie. Ostatnio miałem okazję korzystać z usług logistycznych tej firmy https://dbklogistics.com/ i chciałem ją wam polecić. Korzystają z wielu systemów IT usprawniających logistykę a u mnie za darmo w ramach usług zintegrowali Web-Ordering. Są to fachowcy, którzy znają się na rzeczy a dodatkowo ich usługi są całkowicie transparentne. W każdym momencie mogłem zobaczyć co się dzieje z moim towarem i gdzie się obecnie znajduję. Gorąco polecam tą firmę!
fąfek

Re: Usługi logistyczne najwyższej jakości

Post autor: fąfek »

Wygląda spoko, ale co z płatnościami? Jeśli nie ogarniasz tematu to z nimi się kontaktuj https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online - mają spore doświadczenie, usługi bezpieczne i szybkie, mega wygodne dla klienta to doceni z pewnością takie ułatwienie
Bóbr

Re: Usługi logistyczne najwyższej jakości

Post autor: Bóbr »

Tak na dobrą sprawę, jeżeli o transport chodzi, firm zajmujących się tym zagadnieniem na naszym rynku nie brakuje. Moim zdaniem jednak zasadnym będzie skorzystanie z usługi firm takich jak https://www.translogis.pl/ . Przedsiębiorstwo to działa bowiem na naszym rynku od wielu lat, przy czym oferuje zarówno najwyższą jakość usług, jak i posiada bogatą flotę pojazdów
minń

Re: Usługi logistyczne najwyższej jakości

Post autor: minń »

My transport prowadzimy sami, zatrudniamy niezależnych kierowców, mamy cały system logistyczny już opracowany. Co do analizy czasu pracy kierowców, tym zajmuje się firma zewnętrzna MAWEX z Brzeska https://mawex-biuro.pl/analiza-czasu-pracy-kierowcow/ . Ich oferta jest szeroka, pracują rzetelnie, terminowo. Obecnie są niezastąpieni, zwłaszcza, że mamy obostrzenia covidowe, oni oceniają ryzyko przejazdów, itp. Polecam ich gorąco.
Śnieżka

Re: Usługi logistyczne najwyższej jakości

Post autor: Śnieżka »

Jeśli prowadzicie firmę transportową i chcecie się rozwijać albo właśnie zaczynacie swój biznes to oferta współpracy z https://pks-sa.com/dla-przewoznika/ może być właśnie dla Was. Myślę, że to może być szansa na zaistnienie w branży i zdobycie nie tylko stałych klientów, ale przede wszystkim doświadczenia.

jak przegonić szpaki
Jareś

Re: Usługi logistyczne najwyższej jakości

Post autor: Jareś »

Natomiast jeżeli chcecie zwiększać efektywność zarządzania firmą transportową i całą logistyką to już przy 10 samochodach ciężarowych zdecydowaliśmy się postawić na firmę Flotman. Przede wszystkim świetna organizacja, duże wsparcie i przy firmie gdzie jednak samochody jeżdżą po całej europie. Licząc jednocześnie na dokładne dane, pełne wsparcie obsługi i jednocześnie takie możliwości na kontrolą zużycia paliwa, stanu technicznego i też integracji z największymi giełdami zleceń.

warunki zostania chrzestnym
ODPOWIEDZ