tworzywa sztuczne

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
łoso

tworzywa sztuczne

Post autor: łoso »

Cześć wam. Planuję nowy biznes i szukam jakiejś solidnej firmy z Sieradza zajmującej się produkcją tworzyw sztucznych. Jesli macie może jakies dobre namiary to dawajcie. Oczywiscie zdecydowanie liczy się jakość i ceny nie wziete z sufitu. z góry dziękuję : )
łukomski

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: łukomski »

Ja mogę ci z kolei podpowiedzieć namiary na mega dobrego producenta tworzyw sztucznych, ale z Poznania - Boral https://www.boral.pl/produkty Są mega solidni, profesjonalni, świetnie się z nimi współpracuje, także namawiam cię do sprawdzenia sobie ich oferty. Oferują wyroby gotowe i półfabrykaty jak płyty, wałki, tuleje. Co więcej wykonują także usługi klejenia tworzyw sztucznych, obróbki mechanicznej (CNC) materiałów i dostawy tworzyw konstrukcyjnych czy technicznych. Uważam, że lepiej trafić nie mogliśmy (cenowo też), działają kompleksowo i to nam się bardzo podoba.
AdamZ

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: AdamZ »

To i ja przyjdę wam z pomocą. Odnośnie wysokiej jakości tworzyw sztucznych konstrukcyjnych to wyroby z polietylenu, poliamidu, poliacetalu czy poliwęglanu takie jak koła zębate, rolki, prowadnice i profile, ślizgi pod łańcuchy możecie nabyć w CMPLAST z Koluszek w województwie łódzkim. Po konkrety odsyłam was tutaj https://cmplast.pl/materialy/tworzywa-s ... strukcyjne na tej stronie internetowej wspomnianej firmy znajdziecie wszelkie niezbędne informacje.

migrena z aurą
IrekŚ

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: IrekŚ »

Na pewno też będziesz wytwarzał wiele odpadów poprodukcyjnych z tworzyw sztucznych. W tym zakresie mógłbym polecić Ci ofertę firmy https://www.mag-bar.pl/oferta. Od wielu lat zajmują się przetwórstwem, skupem i sprzedażą tworzyw sztucznych. Dysponują własnym transportem, doświadczoną kadrą pracowniczą oraz przejrzystymi warunkami współpracy. Myślę, że bez problemu będą w stanie wyręczyć Cię w wyżej wymienionych czynnościach. Osobiście korzystam z ich usług i z czystym sumieniem mogę ich zarekomendować.
ODPOWIEDZ