Trzymanie pieniedzy w firmie

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Trzymanie pieniedzy w firmie

Post autor: Hottka »

W jaki sposób przechowujecie pieniadze w swojej firmie. Nie mówie tutaj o jakiś bardzo dużych kwotach. Z tego co czytałam to w takich https://www.biurfan.pl/kasetki-na-pieniadze-cat-314 kasetkach często są one przechowywane. Sądzicie, że to mogłoby być skuteczne ?

p-c2665 mfp
Awatar użytkownika
Skadi
Posty: 80
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:49

Re: Trzymanie pieniedzy w firmie

Post autor: Skadi »

Jeśli nie są to duże kwoty, to tak. Wiem, że niektórzy sejfy kupują, ale jeżeli przechowujesz np. tylko przychód dzienny , to kasetka wystarczy. Bądź co bądź warto jednocześnie zainstalować w firmie zestaw monitoringu. Wewnątrz budynku np. dyskretne i estetyczne kamery kopułowe się sprawdzą. Nie mówię już nawet o kradzieży, ale choćby dlatego aby nikt niepowołany np. nie przeglądał dokumentów czy nie korzystał z czyichś rzeczy.
Awatar użytkownika
pmdigital
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:47
Kontakt:

Re: Trzymanie pieniedzy w firmie

Post autor: pmdigital »

Myślę, że nawet niewielkie sumy warto trzymać na konie, oczywiście z odpowiednią ochroną przeciw cyberprzemocy i atakom hakerów. Jeśli jednak chcesz trzymać je w gotówce, to tak jak mój poprzednik radzę zainwestować w porządny monitoring oraz system alarmowy. Jak to się mówi, przezorny zawsze ubezpieczony, w końcu chodzi o pieniądze.
https://pmdigital.pl/
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Trzymanie pieniedzy w firmie

Post autor: women89 »

Aspekt kolejny - co zrobić w sytuacji, gdy pieniądze są potrzebne na niespodziewane wydatki? Najlepiej pomyśleć o tym już teraz i skorzystać z opcji odnawialnych źródeł finansowania od www.finiata.pl w której masz zdecydowanie więcej możliwości i korzyści. Działanie wygląda jak korzystanie z karty kredytowej, wszystkie formalności składane są przez Internet, nie masz się czego obawiać i o co martwić. Wszystko jest na wysokim poziomie, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami.
ODPOWIEDZ