Transport dla pracowników

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Norman_90
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2020, 10:37

Transport dla pracowników

Post autor: Norman_90 »

Witajcie. W najbliższym czasie będę musiał wysłać kilku pracowników mojej firmy do oddziału w Niemczech i zastanawiam się, na jaki środek transportu najlepiej będzie się zdecydować. Zainteresował mnie bus od autobus.skmzastal.pl. Polecacie?
Awatar użytkownika
wszebor76
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2021, 20:17

Re: Transport dla pracowników

Post autor: wszebor76 »

Trafiłeś idealnie, bo to pewny i wiarygodny przewoźnik, jeśli masz zamiar wynająć autobus z kierowcą. Mają bardzo wygodne pojazdy, kierowcy dobrze znają się na trasach i zawsze dbają o bezpieczeństwo podróżujących. Serdecznie polecam.
Śnieżka

Re: Transport dla pracowników

Post autor: Śnieżka »

Sprawdź ofertę firmy http://www.bus-transport.eu/oferta/przewoz-marynarzy . A najlepiej po prostu się z nimi skontaktuj telefonicznie lub mailowo. Mój mąż jest marynarzem i ta firma wozi ich na kontrakty i odbiera. Świadczą usługi na terenie całej Europy, więc z pewnością dojdziecie do porozumienia.
tykońw23

Re: Transport dla pracowników

Post autor: tykońw23 »

Szukacie dobrego partnera transportowego do przewozu pracowników? Dla mnie odpowiedź jest jedna - to https://www.fox-travel.pl/oferta/stale- ... racownicze :) Oferują stałe zmianowe przewozy pracownicze, zapewniając dostęp do wysokiej klasy busów czy autokarów. Dlaczego warto skorzystać z takich przewozów? To benefit zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy - firma ma pewność, że osoba zatrudniona dotrze do pracy na czas, a ona z kolei nie musi tracić pieniędzy na dojazd. Fox-Travel to idealny i przede wszystkim zaufany partner do tego typu współpracy! Mają doświadczonych kierowców, którzy dbają o bezpieczeństwo każdego przejazdu.
Kerłok

Re: Transport dla pracowników

Post autor: Kerłok »

Odnośnie przewozów autokarowych to u mnie doskonale sprawdziła się firma Kazek z Wrocławia działająca w obrębie całego kraju. Tu ich strona: https://www.kazek.com.pl/oferta/wynajem ... ow-wroclaw Mają komfortowo wyposażone autokary i dobrych kierowców, także podróżuje się z nimi w dobrych warunkach i bezpiecznie. Wynajmiecie od nich autobus z kierowcą na przewozy pracownicze, wycieczki czy imprezy okolicznościowe. My już nie raz korzystaliśmy z tych usług, także firmę znam i mogę wam doradzić.
ODPOWIEDZ