tłumaczenia poznań

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Biznesowa
Posty: 81
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:00

tłumaczenia poznań

Post autor: Biznesowa »

cześć, szukam biura tłumaczeń oferującego obsługe konferencji. Możecie polecić jakieś sprawdzone biuro?
Awatar użytkownika
Pawel50
Posty: 103
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:01

Re: tłumaczenia poznań

Post autor: Pawel50 »

Do obsługi konferencji w kwestii tłumaczeń potrzeba naprawdę bardzo dobrze wykwalifikowanego tłumacza. Bardzo dobre i przede wszystkim profesjonalne tłumaczenia oferuje biuro Junique z Poznznia https://www.junique.com.pl/techniczna-o ... nferencji/ . Tu możesz zamówić obsługę konferencji w dowolnym języku - biuro oferuje przekłady z ponad 100 języków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących współpracy to skontaktuj się z nimi mailowo lub telefonicznie.
Awatar użytkownika
[email protected]
Posty: 12
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:54

Re: tłumaczenia poznań

Post autor: [email protected] »

polecam ci turbotlumaczenia.pl . Bardzo szybko działają, ceny są atrakcyjne, Nie ma problemu z tłumaczeniem jakiś mocno specjalistycznych zwrotów. Bardzo szybko na skrzynkę trafia dobrej jakości tłumaczenie
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:27

Re: tłumaczenia poznań

Post autor: heniutek »

A czemu ograniczać się tylko Poznania? Większość znajomych firm nie patrzy na to, gdzie jest biuro tłumaczeń. U nas wybór padł na Focus Tłumaczenia. Mimo, że mają swoje biuro w Warszawie, obsługują klientów z całego kraju.
Awatar użytkownika
urania
Posty: 181
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: tłumaczenia poznań

Post autor: urania »

Do naszej firmy dość długo szukaliśmy odpowiedniego biura tłumaczeń. pomogły nam informacje znalezione tu na blogu https://www.centrumtlumaczen.pl/blog/ o samych tłumaczeniach i jak wybierać dobrego tłumacza. Ciekawe jest to, że większość takich tłumaczeń można zlecać za pośrednictwem internetu, a odbioru osobistego w głównej mierze wymagają tłumaczenia przysięgłe.
Awatar użytkownika
klaro
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 15:06

Re: tłumaczenia poznań

Post autor: klaro »

Wiadomo, że obojętnie z jakich usług się korzysta to zależy nam na wysokiej jakości usług. Również jeśli chodzi o tłumaczenia. Dlatego wybór biura tłumaczeń nie może być przypadkowy. Dlatego warto poczytać sobie na http://funsms.pl/idealne-biuro-tlumacze ... e/iyl_zyle , o czym należy pamiętać żeby wybrać takie biuro, z którego będzie się zadowolonym pod każdym względem. Dobrze wiedzieć takie rzeczy.
mamchlebę

Re: tłumaczenia poznań

Post autor: mamchlebę »

Jeśli chodzi o Poznań, to https://pl.tomedes.com/lokacje/biuro-tlumaczen-poznan niedawno dołączyli. Przyznali nam osobną osobę do sporego projektu i została aż do jego ukończenia. Nikt inny nie zagwarantował nam dodatkowo rocznej gwarancji na cały projekt i jego tłumaczenia.
Tłumaczka1

Re: tłumaczenia poznań

Post autor: Tłumaczka1 »

Sprawdzonym biurem, które oferuje takie usługi, jest Skrivanek. Jeden z oddziałów agencji znajduje się właśnie w Poznaniu. Biuro dysponuje własnym sprzętem konferencyjnym i ma w swoim zespole wielu tłumaczy specjalizujących się w tłumaczeniach ustnych (m.in. tłumacz angielsko polski, ale też tłumacz polsko-białoruski czy tłumacz hiszpańsko-polski).
ODPOWIEDZ