Tłumacz dla firmy

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Kemal1984
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2021, 4:19

Tłumacz dla firmy

Post autor: Kemal1984 »

Witam serdecznie. Współpracujecie może z jakimś specjalistą od tłumaczeń? Ja nie miałem innego wyjścia jak zlecać tłumaczenia pisemne z chińskiego ekspertom, bo sam zupełnie nie znam się na tym języku. Uważam zresztą, że warto mieć pod ręką jakiegoś tłumacza, bo w firmach to zawsze się przydaje. Też tak myślicie?
darińm

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: darińm »

W pracy współpracujemy z firmami niemieckimi oraz angielskimi. Dlatego dużą dozę dokumentów musimy tłumaczyć właśnie na te języki. Robienie tego samemu byłoby strata czasu, dlatego zlecamy wykonanie tłumaczeń pisemnych biurze tłumaczeń Rotas https://www.rotas.pl/oferta/tlumaczenia-pisemne/ we Wrocławiu. Oni pracują rzetelnie, wszystkie zlecenia wykonali nam w terminie, a przez kilka lat współpracy były ich całe setki, polecam ich serdecznie.
Fokił

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: Fokił »

Tłumaczenia z hiszpańskiego? To ja mogę tu polecić kontakt z https://www.espanol.pl/, bardzo fajna firma, która właśnie specjalizuje się w tego rodzaju usługach, robi wszystko bardzo dobrze, bardzo dokładnie, słownictwo jest bardzo duże, to wpływa zdecydowanie na jakość tłumaczenia
ODPOWIEDZ