Taśmy antypoślizgowe na schody

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Otniel-70
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:47

Taśmy antypoślizgowe na schody

Post autor: Otniel-70 »

Cześć. Chciałbym w moim biurze zamontować taśmy antypoślizgowe na schodach, żeby ułatwić poruszanie się osobom z dysfunkcjami wzroku. Wiecie może, komu warto byłoby zlecić taki projekt?
Awatar użytkownika
Lagoda81
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2020, 6:46

Re: Taśmy antypoślizgowe na schody

Post autor: Lagoda81 »

Specjalistami od takich projektów są ludzie z s2projekt.com. Sami projektują i montują oznaczenia dla niewidomych i niedowidzących. Są przy tym niesamowicie profesjonalni i rzetelnie podchodzą do zleceń. Serdecznie polecam.
miśka65

Re: Taśmy antypoślizgowe na schody

Post autor: miśka65 »

A czy ktoś ma namiary na firmę, u której dostanę maty antypoślizgowe na podłogę? Prowadzę własny hotel, mam też przyhotelowy basen i niestety powierzchnia jest ciągle zalewana wodą, przez co jest niebezpieczna dla chodzących po niej osób. Stare maty się zużyły, nie były zbyt dobrej jakości i teraz chcę postawić na coś sprawdzonego...
źwigrÓj

Re: Taśmy antypoślizgowe na schody

Post autor: źwigrÓj »

Ja mogę polecić Ci firmę JP Technik z Koszalina, która ma w ofercie dokładnie to, czego potrzebujesz: https://matyobiektowe.pl/kategoria-prod ... pa-baseny/ Ich maty antypoślizgowe są specjalnie dostosowane do warunków panujących na basenie, są lekkie, ale wytrzymałe oraz dodatkowo wzbogacone o środki bakteriobójcze. Jeśli szukasz czegoś sprawdzonego to ich produkty możesz brać w ciemno.
ODPOWIEDZ