Szkolenia BHP

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 309
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Szkolenia BHP

Post autor: tormund94 »

Jeśli szukacie jakiejś naprawdę bardzo rzeczowej i przede wszystkim profesjonalnej stronki związanej z BHP to zachęcam do zajrzenia pod ten link: https://blog-glovex.pl/. W sumie znajdziecie tam sklep oraz sporo bardzo przydatnych artykułów dotyczących bezpieczeństwa oraz higieny pracy, jak dla mnie super opcja.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Re: Szkolenia BHP

Post autor: KarinaMa »

Cóż, w wielu branżach takie szkolenie jest konieczne. Warto podjeść do tego w racjonalny sposób i znaleźć odpowiednie szkolenia dla siebie. Na przykładzie produktów z https://kursbhp.com/ najlepiej widać, jakie stwarza to przed Wami możliwości. W końcu można zaliczyć taki kurs nawet bez wychodzenia z domu.
Awatar użytkownika
Wall-E
Posty: 83
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:12
Kontakt:

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Wall-E »

Szkolenia BHP wypadałoby przeprowadzać dość regularnie dla wszystkich pracowników.
Eurotex Poland - taśmy transportujące.
Awatar użytkownika
artek
Posty: 178
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

Re: Szkolenia BHP

Post autor: artek »

Stawiajcie na sprawdzone firmy od takich zadań, na pewno będziecie już mieli przynajmniej jedną, do której zawsze możecie się udać z każdym problemem z zakresu własnie BHP. Widziałem, że w https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ zajmują się między innym przeprowadzaniem szkoleń i kursów z tej tematyki. Co ważne, wszystkie swoje uslugi świadczą online, co jest ogromną wygodą dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Biznesmen78 »

Jak zapewnic i przestrzegac BHP? Wszyscy to pomijają i mysla,ze to dosc prosty temat. Ja jednak uwazam,ze waznym elementem jest dbanie o bezpieczenstwo pracownikow. Co sądzicie o tym https://anco.com.pl/ ? Chętnie poznam Wasze opinie.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 58
Rejestracja: 21 mar 2019, 20:27

Re: Szkolenia BHP

Post autor: duff231 »

Szkolenia bhp to bardzo ważna sprawa w biznesie. Ważnym jest też by przeprowadzać szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dla swoich pracowników. Takie działania zwiększą poziom bezpieczeństwa na terenie firmy. Bardzo dobrze uczą pierwszej pomocy https://www.kursysos.pl z Bydgoszczy.
Awatar użytkownika
xxpo20
Posty: 139
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Szkolenia BHP

Post autor: xxpo20 »

A wiesz, jaki zakres obowiązków posiada służba BHP w czasach pandemii koronawirusa? Jeśli jeszcze nie i jeśli chcesz poznać wszystkie interesujące Cię informacje to zapraszam na stronę https://www.portalbhp.pl/temat-tygodnia ... -9180.html Tam wszystko na bieżąco jest aktualizowane.
Awatar użytkownika
ameco
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 9:14

Re: Szkolenia BHP

Post autor: ameco »

Szkolenia bhp są ważne w każdej pracy, niezależnie od tego, czy to praca na budowie, czy w biurze. Przy budowaniu dróg warto skorzystać z pachołków https://ameco.com.pl/
Awatar użytkownika
Roksanka231
Posty: 86
Rejestracja: 12 gru 2019, 22:20

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Roksanka231 »

W każdej firmie bardzo ważną kwestią jest outsourcing bhp. Warszawa to duże miasto, takich firm jest wiele, więc myślę że warto tą część w swojej firmie powierzyć fachowcom. Na pewno wtedy zostanie zrobione wszystko tak jak należy. A pamiętajmy, że to nie są łatwe rzeczy.
Awatar użytkownika
Mariuto
Posty: 93
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:20

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Mariuto »

To są rzeczy niezbędne w każdej firmie:) Z pewnością musicie o to zadbać. Teraz kwestie BHP wyglądają inaczej niż kilka miesięcy temu. Może przydadzą się wam ty płyny antybakteryjne od https://ozonatory.eu Proponują tu też świetne urządzenia dezyznfekcyjne - ozonatory.
Awatar użytkownika
Bartek Krzewiński
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2020, 11:24

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Bartek Krzewiński »

Jeśli szukasz szkoleń w okolicach śląska albo Katowic to polecam Inke BHP https://inkabhp.pl/index.html sam po przeczytaniu Referencji zatrudniłem ich do szkolenia moich pracowników w kursie online na administracyjno biurowych.
Awatar użytkownika
DreamKomtru
Posty: 103
Rejestracja: 06 lip 2020, 9:59

Re: Szkolenia BHP

Post autor: DreamKomtru »

W naszej firmie szkolenia z zakresu BHP przeprowadza Centrum Em-Partner https://www.em-partner.pl/szkolenia/ . Mają ogromne doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa pracy, a szkolenia które organizują są bardzo merytoryczne i szczegółowe.
Awatar użytkownika
Fiołek
Posty: 69
Rejestracja: 06 lut 2020, 11:37

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Fiołek »

Wybierając firmę, która ma się zająć takim szkoleniem trzeba wziąć pod uwagę czy ma doświadczenie i jest rzetelna w wykonywanych przez siebie czynnościach. Jeśli chodzi o temat szkoleń BHP oraz innych, takich jak na przykład energia to można polegać na Bureau Veritas https://szkolenia.bureauveritas.pl/szko ... a/otwarte/ Znajomi korzystali już z ich usług i są bardzo zadowoleni. Dlatego myślę, że warto.
wadzielski

Re: Szkolenia BHP

Post autor: wadzielski »

Okresowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy wykonujemy przy współpracy z doświadczoną firmą http://prekursor-rawicz.pl/ która organizuje kursy i szkolenia dla naszych pracowników. Duża wiedza i ciekawy sposób na jej przekazywanie.
bąba

Re: Szkolenia BHP

Post autor: bąba »

Jeśli masz magazyn to na pewno w grę wchodzi bhp więc polecam zapoznać się z https://blog-glovex.pl/ który porusza wiele zagadnień o bezpieczeństwie. Artykuły są bardzo rzeczowe i myślę będą przydatne w paru branżach. Szczególnie chyba budowlanka i zakłady produkcyjne
ziądde

Re: Szkolenia BHP

Post autor: ziądde »

Profesjonalne szkolenia BHP znajdziecie na https://emef-bhp.pl/
bhpikuś23

Re: Szkolenia BHP

Post autor: bhpikuś23 »

Niezależnie w jakiej firmie pracujesz twój pracodawca ma obowiązek oznaczenia miejsc ewakuaji albo znaki przeciwpożarowe. Takie znaki są dostępne w super cenach na stronie znaki ewakuacyjne . Tam jest szeroki wybór, zamawiałam tam znaki ewakuacyjne i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
kustosz
Posty: 26
Rejestracja: 13 gru 2019, 9:12

Re: Szkolenia BHP

Post autor: kustosz »

co do szkolen BHP to u nas ogarnia wszystko firma https://bhphaczkowska.pl/ bardzo profesjonalne, dobrze poprowadzone, rzeczowo i konkretnie
Igoć

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Igoć »

ja jestem bardzo zadowolony z tego jak firma https://www.tbf.pl/ prowadzi szkolenia bhp, nie wiem czy mieliście okazję korzystać, ale profesjonalizm jest na wysokim poziomie u nich
ebórmin

Re: Szkolenia BHP

Post autor: ebórmin »

Też ostatnio rozglądałem się za porządną firmą, która zajmuje się szkoleniami i obsługą BHP. W końcu zdecydowałem się na ofertę http://szkolenia-bhp-krakow.pl/ i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Tam pracują specjaliści, którym można zaufać.
miroń

Re: Szkolenia BHP

Post autor: miroń »

Tu masz firmę z doświadczeniem i bardzo szerokim zakresem usług https://www.tarbonus.pl/pl/ zarówno jeśli chodzi o BHP, jak i inne szkolenia zawodowe.
Eoś

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Eoś »

W przypadku kiedy będziecie potrzebowali dobrych specjalistów w zakresie szkoleń BHP to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj poświęcić więcej uwagi na firmę EHS Consulting https://ehsconsulting.pl/bhp/szkolenie-okresowe-bhp/ jeśli szukacie specjalistów z tej branży działających w Warszawie oraz okolicy. Duże doświadczenie, świetna organizacja i szeroki zakres świadczonych usług BHP również oczywiście jeśli chodzi o okresowe szkolenia. Pozdrawiam serdecznie i oby się również u Was sprawdzili!
Awatar użytkownika
arendoo
Posty: 236
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:01

Re: Szkolenia BHP

Post autor: arendoo »

Bardzo dziękuję wszystkim za wypowiedzi i wskazówki dzięki Wam udało mi się trafić na ofertę https://sqda.pl/zarzadzanie-zdrowiem/pierwsza-pomoc/ wpisałem w wyszukiwarce jak nauczyć pracowników pierwszej pomocy i udało się trafić na takich profesjonalistów! Na następny tydzień jesteśmy umówieni mam nadzieję, że pracownicy się tego nauczą. Pierwsza pomoc jest bardzo dobrze potrafić...
ODPOWIEDZ