System ERP

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Wojtek2
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:16

System ERP

Post autor: Wojtek2 »

HEj,

bedziemy wprowadzać system ERP do naszej firmy. Ma ktoś poleconego dostawce? Na co zwracać uwagę?
Awatar użytkownika
Kuba4
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:19

Re: System ERP

Post autor: Kuba4 »

Cześć,

Oprócz standardów takich jak cena, patrzcie na to czy maja dokładnie takie usługi na jakich Wam zależy. Tego jest naprawdę od groma a ja nie wiem jaki typ firmy reprezentujesz. Z mojego punktu widzenia, ważna jest zdolność dostawcy do szybkiego wprowadzani zmian. Wiadomo, że częśto coś sie zmienia a jak system nie nadarza to zaczynaja sie schody. My przerabialismy kilka wersji i produktów aż trafiliśmy tutaj np. tu Jak narazie to najlepsze co nas spotkalo:)
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 206
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: System ERP

Post autor: judyta »

Nasza firma od dawna ma wdrożony rozbudowany system ERP https://sellintegro.pl/, który pomógł nam usprawnić funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. System składa się z modułów opartych na jednej bazie danych. Takie rozwiązanie powoduje, że z łatwością możemy wyodrębnić zestaw niezbędnych czynników, które mają wpływ na polepszenie się działania firmy.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: System ERP

Post autor: raptak »

Mogę się pochwalić, że u mnie w przedsiębiorstwie od pewnego czasu również wdrożyliśmy system ERP https://www.connecto.pl/system-erp-do-z ... nia-firma/ i jeszcze powoli się go uczę. Na ten moment wiem, że dzięki takim rozwiązaniom jestem w stanie w lepszy i bardziej efektywny sposób zarządzać moją firmą.
Awatar użytkownika
ofen
Posty: 43
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:55

Re: System ERP

Post autor: ofen »

Witam wszystkich. Tak sobie czytam i każdy wymienia się swoimi doświadczeniami na temat wdrążeń systemowych. W sumie to jest jakieś rozwiązanie na ogarnięcie tego wszystkiego naszej firmy. Mimo to zastanawiam się jaki jest koszt wdrożenia systemu erp ? Bo jednak koszta mogą być czasami tak duże, że te małe firmy mogą nie mieć szans na wdrążenie takiego systemu mimo że będą go chciały
bośko

Re: System ERP

Post autor: bośko »

W sumie ja to mam do Was jedno polecenie, a mianowicie jest nim Stowarzyszenie archiwistów . Wiem, że nie u każdego to tak naprawdę podziała, bo mamy rózne biznesy, ale dla większości będzie przydatne. Na pewno w kwestii rozliczenia księgowej , czy wysłania danych do pracownika na urlopie, czy pracującego zdalnie. Moim zdaniem warto to sprawdzić.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: System ERP

Post autor: milka »

ofen pisze: ↑14 sie 2020, 16:19 Witam wszystkich. Tak sobie czytam i każdy wymienia się swoimi doświadczeniami na temat wdrążeń systemowych. W sumie to jest jakieś rozwiązanie na ogarnięcie tego wszystkiego naszej firmy. Mimo to zastanawiam się jaki jest koszt wdrożenia systemu erp? Bo jednak koszta mogą być czasami tak duże, że te małe firmy mogą nie mieć szans na wdrążenie takiego systemu mimo że będą go chciały
Myślę, że takie rzeczy najlepiej ustalić z firmą, która się zajmuje dostarczaniem i wdrażaniem takich systemów. Każda sytuacja jest inny. No i pewnie dochodzą do tego jeszcze kwestie negocjacji. Jeśli chodzi o same systemy ERP i ich funkcjonowanie w firmie to tutaj http://www.agnieszkarackiewicz.pl/blog/ ... m-w-firmie masz trochę informacji. Przystępnie podane więc do ogarnięcia dla każdego.
ODPOWIEDZ