Skuteczna ochrona w firmie

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Boleslawa61
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2021, 1:52

Skuteczna ochrona w firmie

Post autor: Boleslawa61 »

Cześć. Jak waszym zdaniem można zapewnić swojej firmie jak największe bezpieczeństwo? Ja zdecydowałam się na montaż monitoringu Chorzów, bo uważam, że taka instalacja to standard i coś, czego absolutnie nie może zabraknąć do kompleksowej ochrony. Jakie zabezpieczenia jeszcze polecacie zakupić?

skrzynka na rozdzielacz c.o
ŁukaszPL

Re: Skuteczna ochrona w firmie

Post autor: ŁukaszPL »

Bardzo dobry pomysł. My także niedawno wzmocniliśmy ochronę naszego zakładu pracy. Oprócz kamer i systemu alarmowego, zainwestowaliśmy także w ochronę fizyczną obiektu. Wszelkie usługi związane z zabezpieczeniem naszej hali produkcyjnej wykonuje firma https://www.ochronahevelius.pl. Posiadają spore doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz atrakcyjne warunki współpracy.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 171
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Skuteczna ochrona w firmie

Post autor: judyta »

Ja na Twoim miejscu to zrobiłabym rozeznanie przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji. Umowę można podpisać raz dwa, ale co jeśli dana firma nie sprosta twoim oczekiwaniom po czasie? Koniecznie sprawdź OMEGA SECURITY. Ja z nimi współpracuję od dłuższego czasu i złego słowa powiedzieć nie mogę.
Sławomir

Re: Skuteczna ochrona w firmie

Post autor: Sławomir »

Moja firma od x czasu używa zabezpieczenie techniczne z firmy ochroniarskiej https://magnumochrona.pl/uslugi/zabezpi ... echniczne/ . Zabezpieczenia techniczne obiektów to jedna z dziedzin ochrony, która nieustannie się rozwija dlatego moim zdanie każda mała czy duża firma powinna mieć takie zabezpieczenie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Skuteczna ochrona w firmie

Post autor: kasiakowa06 »

Boleslawa61 pisze: ↑08 cze 2021, 0:50 Cześć. Jak waszym zdaniem można zapewnić swojej firmie jak największe bezpieczeństwo? Ja zdecydowałam się na xelektronik.pl/index.php/monitoring montaż monitoringu Chorzów , bo uważam, że taka instalacja to standard i coś, czego absolutnie nie może zabraknąć do kompleksowej ochrony. Jakie zabezpieczenia jeszcze polecacie zakupić?
Taka ochrona w postaci monitoringu super sie sprawdza. U nas na osiedlu mamy podpisana umowę z agencją Kontra24: https://kontra24.pl/monitoringwizyjny/

Obrazek
ODPOWIEDZ