Skąd odzież dla pracowników?

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Mirela63
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 3:40

Skąd odzież dla pracowników?

Post autor: Mirela63 »

Cześć. Podpowiedzcie mi, gdzie waszym zdaniem najlepiej zamówić odzież dla pracowników biura? Znacie jakieś firmy lub marki, które szyją tego rodzaju ubrania?
Awatar użytkownika
Siemowit-94
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 13:54

Re: Skąd odzież dla pracowników?

Post autor: Siemowit-94 »

Polecam sprawdzić ofertę firmy Modus. Szyciem garniturów, mundurów i odzieży korporacyjnej zajmują się od ponad 70 lat, więc nie można odmówić im doświadczenia. Bardzo dbają zresztą o to, by ich odzież była wysokiej jakości, wygodna i odpowiednio skrojona.
ełko

Re: Skąd odzież dla pracowników?

Post autor: ełko »

używał ktoś z was odzieży roboczej ogrzewanej? Zastanawiam się czy warto mieć, dni coraz chłodniejsze a pracuję głównie na zewnątrz, zeszłej zimy to trzeba było się nieźle nakombinować zey nie marznąć, a grube kurtki jednak śrenio wygodne, widziałem że milwaukee ma taką odzież która ma funkcję grzania
Guśka

Re: Skąd odzież dla pracowników?

Post autor: Guśka »

Pracodawca powinien ci zapewnić odpowiednią odzież. To jest jego obowiązek. Więc nic nie kupuj na własną rękę. My do zamówionej odzieży poleciliśmy jeszcze doszyć odblaski. Polecam Loxy http://loxy.pl/ to najlepszy producent taśm odblaskowych. Dzięki temu na dużej hali przemysłowej nasi pracownicy są dobrze widoczni.
wybórmis

Re: Skąd odzież dla pracowników?

Post autor: wybórmis »

Ja ostatnio rozglądałem się za kamizelkami odblaskowymi dla moich pracowników. W końcu zdecydowałem się na ofertę firmy https://www.kamizelkaodblaskowa.pl/ Oni sprzedają porządne kamizelki odblaskowe dla dorosłych.
Ewuś_06

Re: Skąd odzież dla pracowników?

Post autor: Ewuś_06 »

Czy wiecie, które firmy oferują folie matowe termotransferowe? Jest to materiał, który służy do aplikacji nadruków na różnego rodzaju tkaninach. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Loxy. Oferta dostępna na stronie http://loxy.pl/produkty/folie-termotransferowe-matowe/
pojką

Re: Skąd odzież dla pracowników?

Post autor: pojką »

Pamiętaj, że nie tylko odzież powinieneś zagwarantować swoim pracownikom, ale również dobrą posadę, miłą atmosferę, może od czasu do czasu warto coś takiego https://chocolissimo.pl/ . Czekoladki pokażą że doceniasz, że wiesz jak ciężko pracują. Doceniany pracownik jest zawsze bardziej efektywny.
Izuś43

Re: Skąd odzież dla pracowników?

Post autor: Izuś43 »

Szukam firmy, która oferuje takie produkty jak: wypustka odblaskowa, piping i inne. Zależy mi na wysokiej jakości produktów w atrakcyjnej cenie. Jak na razie znalazłam firmę Loxy Poland Sp. z o.o. Oferta dostępna na stronie http://loxy.pl/produkty/tasmy-i-materia ... dblaskowa/
ODPOWIEDZ