Rozmowa kwalifikacyjna

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
panna
Posty: 16
Rejestracja: 06 lut 2019, 19:54

Rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: panna »

Jak dobrze wypaść na rozmowie w sprawie pracy. Zostałam zaproszona na pierwszą w swoim życiu rozmowę i chciałabym dobrze wypaść.
Awatar użytkownika
Siwa
Posty: 14
Rejestracja: 08 sty 2019, 8:42

Re: Rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: Siwa »

Bądź sobą, emanuj pewnością siebie i odpowiadaj na pytania zgodnie z prawdą. Jeżeli chodzi o wygląd, to zadbaj, żeby wyglądać elegancko i schludnie. Dużo pewności siebie i takiej ludzkiej szczerości dodaje biały uśmiech. Żeby zarazić nim przyszłego pracodawcę, zastanów się, czy nie oddać się w ręce specjalistów z tej kliniki https://www.declinic.pl/licowki-w-pogoni-za-natura/ . Widziałam efekty u koleżanki i szczerze polecam!
Awatar użytkownika
urania
Posty: 176
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: urania »

Przede wszystkim należy do takiej rozmowy się dobrze przygotować, poczytać w internecie poradniki, posiadasz rekomendację od wcześniejszego pracodawcy? jest o niej tutaj mowa https://www.aplikuj.pl/porady-dla-praco ... a-zawierac. Z takiego dokumentu osoba rekrutująca może się już dużo o pracowniku dowiedzieć i nawet jeśli nie wypadnie na rozmowie wzorowo to szanse na zatrudnienie są większe. Koniecznie trzeba również pamiętać o odpowiednim ubiorze i prezencji. Lepiej mówić mniej i odpowiadać tylko na zadawane pytania.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: Biznesmen78 »

Takie rozmowy bywają stresujące dla obu stron. Sam jestem pracodawca i wiem o czym mówię. Dlatego zdecydowałem się na współpracę z agencją https://grupaprogres.pl/agencja-pracy-gdynia/ . To oni zajmują się znalezieniem odpowiednich pracowników do mojej firmy.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 171
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: judyta »

Nie wiem jakie jest wasze zdanie na ten temat, ale życie już nauczyło mnie, że wręcz trzeba zbadać uczciwość przyszłego pracownika. Jeśli zastanawiacie się dlaczego, to na tej stronie https://www.wariograf.com.pl/jak-zbadac ... -do-pracy/ znajdziecie wyczerpujący artykuł na ten temat.
Awatar użytkownika
bizwoman
Posty: 251
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:05

Re: Rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: bizwoman »

Przede wszystkim, należy dobrze przygotować się z charakteru firmy, do której aplikujesz. wiele osób pada na takich pytaniach.
głąbek

Re: Rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: głąbek »

Najpierw trzeba aplikować, potem czekać na rozmowę. Najszybciej znaleźć ciekawą ofertę na internetowych stronach z tego typu ofertami np. https://www.gowork.pl/praca/rzeszow;l gdzie sam szukałem.
jaśmin

Re: Rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: jaśmin »

bizwoman pisze: ↑30 lip 2020, 13:14 Przede wszystkim, należy dobrze przygotować się z charakteru firmy, do której aplikujesz. wiele osób pada na takich pytaniach.
Dokładnie. Do tego odpowiednio napisane CV. Bo bez tego niestety nikt na nas nie zwróci uwagi. A tylko odpowiednim CV zwrócimy na siebie uwagę. fajne porady na ten temat można znaleźć na stronie http://strefapracownicza.pl/. I nie tylko takie porady dla pracownika.
Awatar użytkownika
Fiołek
Posty: 70
Rejestracja: 06 lut 2020, 11:37

Re: Rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: Fiołek »

Rozmowa kwalifikacyjna jest bardzo ważna. Wiem, bo zatrudniam osoby z Białorusi i Mołdawii, które są rekrutowane przez agencję Profit Group. Firma dba o wszelkie formalności i zajmuje się między innymi legalizacją pobytu. Każda osoba chętna do pracy musi przejść taki proces kwalifikacyjny. Dzięki temu mam pewność, że będzie wykonywać swoje obowiązki z pełnym zaangażowaniem.
ODPOWIEDZ