Program ZwCAD - opinie

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
TomaszLiś

Program ZwCAD - opinie

Post autor: TomaszLiś »

Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat ZwCAD i przede wszystkim czy jest to dobry kierunek poszukiwań odpowiedniego programu ponieważ zależy nam na dobrej jakości i jednocześnie stabilności działania. Dodatkowo czy korzystacie może z ich nakładek? Ułatwiają realnie pracę?
Kazoń

Re: Program ZwCAD - opinie

Post autor: Kazoń »

Dlatego jeżeli szukacie naprawdę skutecznego programu do tworzenia projektów budowlanych to ja polecam zdecydowanie CAD, jak na przykład ZwCAD 2022 https://www.zwcad.pl/ z którego korzystam i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Stabilny, szeroki zakres funkcjonalności, kompatybilny z innymi programami i z pełnym wsparciem technicznym.
Jozoń

Re: Program ZwCAD - opinie

Post autor: Jozoń »

Także myślę, że tutaj program ZwCAD 2022 daje radę. Jednocześnie można liczyć na terminowość, profesjonalizm i jednocześnie duże możliwości zarówno w przypadku tworzenia projektów budynków, ale również zagospodarowania terenu itd. Poza tym własnie sobie go wcześniej za darmo przetestujecie. Opis techniczny też na stronie https://www.zwcad.pl/ dokładnie jest przedstawiony.
TomaszlIś

Re: Program ZwCAD - opinie

Post autor: TomaszlIś »

Jozoń pisze: ↑14 paź 2021, 11:09 Także myślę, że tutaj program ZwCAD 2022 daje radę. Jednocześnie można liczyć na terminowość, profesjonalizm i jednocześnie duże możliwości zarówno w przypadku tworzenia projektów budynków, ale również zagospodarowania terenu itd. Poza tym własnie sobie go wcześniej za darmo przetestujecie. Opis techniczny też na stronie https://www.zwcad.pl/ dokładnie jest przedstawiony.
Dzięki wielkie za wskazówki, na pewno sobie go przetestuję w takim razie skoro już dzielicie się swoimi pozytywnymi spostrzeżeniami co do tego programu. Mam nadzieję, że będzie to też dla nas dobry kierunek!
ODPOWIEDZ