profesjonalny transport

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Zelislaw-83
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2023, 17:08

profesjonalny transport

Post autor: Zelislaw-83 »

Cześć wam! Jestem właścicielem małej firmy, która wymaga regularnego transportu towarów z Anglii do Polski. Przez ostatnie lata korzystałem z usług firm transportowych, ale nie byłem zadowolony. Chciałbym znaleźć profesjonalną firmę transportową, która oferuje bezpieczny i niezawodny transport z Anglii do Polski.
Czy ktoś może polecić mi jakąś firmę transportową? Chciałbym, aby firma oferowała bezpieczny i niezawodny transport, a także konkurencyjne ceny. Bardzo bym docenił jakieś wskazówki lub porady, które pomogłyby mi wybrać odpowiednią firmę transportową.
Dziękuję za wszelkie informacje i porady.

witamina k2 tylko w formie mk7
Fyrbydoz

Re: profesjonalny transport

Post autor: Fyrbydoz »

A po co bawić się w transportowanie aut, jak można je sprowadzić i wszystko na siebie bierze sprzedawca? Jak dla mnie, to coś totalnie spoko, bo mój koszt znacznie się zmniejszył niż w przypadku, kiedy miałbym auto transportować samodzielnie! Polecam na import aut, bo to mniejsze koszty.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: profesjonalny transport

Post autor: women89 »

Udogodnienie dla firmy to zdecydowanie posiadanie czegoś takiego jak- karty flotowe https://www.flotex.pl . Umożliwiają one kierowcy tankowania bezgotówkowo. Dodatkowo im więcej się tankuje podczas miesiąca, tym większe rabaty na paliwo zyskujesz . Firma dostaje wykaz miesięczny taktowania i fakturę do opłacenia. Jest to naprawdę wygoda dla firmy.
szybkilopez

Re: profesjonalny transport

Post autor: szybkilopez »

Muszę przyznać, że dla mnie ważne jest korzystanie z usług sprawdzonych firm. W przypadku wysokiej jakości transportu międzynarodowego, proponuję rozważenie firmy https://www.translogis.pl/pl/ofr/spedycja-kolejowa . Moim zdaniem mają najbardziej interesującą ofertę i atrakcyjne ceny. Pomogą dostarczyć wszystko do celu.
ODPOWIEDZ