Prawna obsługa firmy

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Prawna obsługa firmy

Post autor: AdamCz »

My potrzebowaliśmy profesjonalnej pomocy ze strony kancelarii adwokackiej i zdecydowaliśmy się postawić na http://kroladwokat.pl/ którą zdecydowanie mogę polecić jeśli prowadzicie swoją działalność w Łodzi i zależy Wam na rzetelnym podejściu i konkretnej pomocy w wielu sprawach i zawiłościach prawnych.
Awatar użytkownika
Karolina00
Posty: 45
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:38

Re: Prawna obsługa firmy

Post autor: Karolina00 »

Ja również korzystałam z pomocy Kancelarii. Taką profesjonalną pomoc udzielili mi w kancelarii ożóg tomczykowski w sprawie vat w momencie kiedy prowadziłam swoją działalności. Jest to bardzo kompetentna oraz warta zaufania kancelaria. Bardzo sobie chwalę współpracę z nimi.
Awatar użytkownika
małolata
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:18

Re: Prawna obsługa firmy

Post autor: małolata »

Obsługa prawna firmy jest bardzo ważna, ale też i ewidencja vat w formie elektronicznej i jeśli mamy problem z jej zrozumieniem, powinnyśmy przede wszystkim pomyśleć o wizycie u dobrej księgowej. Ona nam pomoże i wesprze swoją wiedzą, często również niekoniecznie za dużą opłatą.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 155
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:55

Re: Prawna obsługa firmy

Post autor: maksik »

Na https://kancelaria-kfk.pl/specjalizacje ... iebiorcow/ jest dostępna informacja o obsłudze prawnej firmy jednej z łódzkich kancelarii. Wszystko zależy od tego jakiej dokładnie pomocy potrzebujemy. Większe kancelarie mają duży zakres pomocy, i większe doświadczenie.
śwt.

Re: Prawna obsługa firmy

Post autor: śwt. »

Obsługa prawną naszej firmy od dłuższego już czasu zajmuje się kancelaria Radców Prawnych PATRON Arendarski & Stejblis w Warszawie https://arendarski-stejblis.pl/oferta/obsluga-prawna. Ich kompetencja i szybka reakcja już kilka razy nas uratowała. Znają się na tym, co robią, są rzetelni i zdecydowanie można na nich polegać i w sprawach bardziej trywialnych i tych skomplikowanych. Mają korzystne stawki cenowe, warto skorzystać z ich usług, polecam.
Magda1233ś

Re: Prawna obsługa firmy

Post autor: Magda1233ś »

Ja znam bardzo dobrą kancelarie prawną z siedzibą w Warszawie na Siennej. Kancelaria https://gessel.pl/kontakt/ oferuję kompleksowe usługi prawne na najwyższym poziomie Kancelaria świadczy takie usługi jak usługi jak audyt prawny czy rozwiązywanie problemów wykorzystując metody arbitrażowe czy doradztwo prawne.
piotrmącki

Re: Prawna obsługa firmy

Post autor: piotrmącki »

Odkąd współpracuję z kancelarią prawniczą http://deiure.com.pl/ nie martwię się o sferę prawną swojej spółki. Wiem, że dokumentacja i wszelkie sprawy są załatwiane na bieżąco, mają moje pełne zaufanie. Opracowywanie umów, statutu i regulacji wewnętrznych nie stanowią dla nich żadnego kłopotu.
dorź

Re: Prawna obsługa firmy

Post autor: dorź »

Też jakiś czas temu rozglądałem się za kancelarią prawną, która specjalizuje się w obsłudze firm. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://www.kancelaria-js.com/podmioty-gospodarcze i mogę ich polecić również wam. Tam pracują świetni specjaliści, którzy mają doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Kancelaria ta ma swoją siedzibę we Wrześni na terenie województwa wielkopolskiego.
kamiś

Re: Prawna obsługa firmy

Post autor: kamiś »

A tutaj https://invelio.com.pl/biznes-i-finanse ... awna-firmy mieliście już okazję zajrzeć? Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł, który może okazać się niezwykle przydany, jeśli prowadzicie swoje przedsiębiorstwo. Dowiecie się tam bowiem dlaczego warto zainwestować w stałą obsługę prawną.
Jódeg60

Re: Prawna obsługa firmy

Post autor: Jódeg60 »

Bardzo dobrze, że coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadanie sprawdzonego specjalisty - zwłaszcza w kwestiach prawnych ma to ogromne znaczenie. Dlatego warto zgłosić się do radcy prawnego, który specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców i zapewnia im kompleksowe wsparcie. Miejscem, które warto znać jest ZZ Legal - Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Załęska z Wrocławia. Pani Katarzyna doskonale wie, co robi i na pewno będzie w stanie rozjaśnić niejedną nieoczywistą sytuację. Wsparcie tak wykwalifikowanej osoby to podstawa w przypadku prowadzenia własnego biznesu, polecam się zainteresować.
Awatar użytkownika
kordianpietrzak
Posty: 57
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:15

Re: Prawna obsługa firmy

Post autor: kordianpietrzak »

Cześć :) Na pewno warto jest współpracować z kancelarią adwokacką, aby pomogła w wielu trudnych i zawiłych sytuacjach związanych z prawem. Od siebie mogę polecić skorzystanie z usług tej kancelarii https://jdp-law.pl/. Na ich stronie można przeczytać wszystkie najważniejsze informacje. :)
DagusiAż

Re: Prawna obsługa firmy

Post autor: DagusiAż »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta biura, która oferuję doradztwo prawne w Łodzi https://www.burkotlegal.pl/zakres-uslug ... two-prawne . Biuro oferuje negocjacji z wierzycielami i postępowania pozasądowego, postępowania sądowego, w przypadku wyegzekwowania długu przez wierzyciela i po zakończeniu licytacji majątku w celu uzyskania odszkodowania. Ja korzystałam z pomocy biura bo byłam w pewnym punkcie w swoim życiu, że nie wiedziałam co mam do końca zrobić i potrzebowałam porady.
ODPOWIEDZ