Prasy mechaniczne do zakładu

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Gotszalk-90
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2019, 4:32

Prasy mechaniczne do zakładu

Post autor: Gotszalk-90 »

Witam. Planuję w najbliższym czasie zainwestować w profesjonalne maszyny takie jak prasy mechaniczne i hydrauliczne. Wiecie, gdzie warto takie urządzenia kupić?
Awatar użytkownika
Wincenty
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2019, 11:16

Re: Prasy mechaniczne do zakładu

Post autor: Wincenty »

Moja firma zamawia takie maszyny od https://tomaco.pl/. To solidna firma z dobrej jakości sprzętem, który jest niezawodny i bardzo precyzyjny. Jeśli już chcesz zainwestować w fachowy sprzęt to polecam Ci sprawdzić ich ofertę.
Awatar użytkownika
Pawel50
Posty: 103
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:01

Re: Prasy mechaniczne do zakładu

Post autor: Pawel50 »

Obecnie wybór maszyn jest bardzo duży. Nie wiem dokładnie do czego ma służyć ta prasa. Jeśli szukasz maszyn związanych z działalnością w branży meblowej to zerknij na ofertę firmy https://maszyny-stolarskie.com.pl/ . Tu możesz kupić bardzo dobre maszyny używane przeznaczone do obróbki drewna. Firma oferuje sprzęt sprawdzony, sprawny i bardzo wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
Mariuto
Posty: 93
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:20

Re: Prasy mechaniczne do zakładu

Post autor: Mariuto »

Pewnie to producent, czy też firma sprzedająca maszyny zadba o ich transport, odpowiednią instalacje. Jednak jak zdarzy się wam kupić używaną maszynę z innej firmy, zmieniać miejsce pracy, to na pewno przyda się wam firma od relokacji maszyn. Co do takich usług to powinniście zapoznać się z ofertą od firmy http://inrel.pl/pl/ Zajmują się tym już od wielu lat, mają spore w tym doświadczenie i co najważniejsze odpowiedni do tego sprzęt i przeszkolonych ludzi. Zdemontują, załadują, przetransportują i ponownie zainstalują takie maszyny.
ODPOWIEDZ