Pralnia

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
kaśka003

Pralnia

Post autor: kaśka003 »

Korzystacie z pralni? Przyznam, że mam już dość prania trudnych rzeczy i męczenia się z nimi. Może polecicie mi jakąś fajną pralnię, która nie jest droga? Chętnie sprawdzę.
haniuś099

Re: Pralnia

Post autor: haniuś099 »

Skoro dzisiaj jesteście w stanie w dobrej cenie wyczyścić dywan, to dlaczego mielibyście tego nie zrobić? Najlepiej zajrzyjcie do https://www.pralnia-warszawianka.pl/ i sami się przekonajcie, z jakich pralni warto korzystać.
anuś9322

Re: Pralnia

Post autor: anuś9322 »

Wielkie dzięki za polecenie, bo już naprawdę traciłam wiarę, że coś z tym wszystkim można zrobić. Na pewno się zgłoszę, zapisuję sobie numer i jutro będę dzwonić, aby z pralnia dogadać wszystkie szczegóły!

restrukturyzacja kredytu polbank
tyśa

Re: Pralnia

Post autor: tyśa »

Nie lubię prać i prasować koszul, dlatego odkąd pamiętam w tej kwestii wyręcza mnie pralnia https://www.washster.com/pralnia-warsza ... a-bielany/ , kompleksowa usługa, z dostawa odzieży pod wybrany przez Ciebie adres. Dla mnie, mamy 4 dzieci jest to spore udogodnienie!
Świstek

Re: Pralnia

Post autor: Świstek »

Jeśli szukacie czegoś w Warszawie lub w okolicach, to polecam zerknąć na stronę https://www.emka-warszawa.pl/. Oferują pranie dywanów i wykładzin oraz dodatkowe usługi jak czyszczenie balkonów, elewacji czy eliminacje roztoczy. Zobaczcie sobie https://www.emka-warszawa.pl/oferta/.
TomaszŻ

Re: Pralnia

Post autor: TomaszŻ »

Najważniejszą rzeczą w pralni są odpowiednie maszyny pralnicze. Tutaj sovrana.pl/pranie-wodne/maszyny-pralnicze/magle/
możecie znaleźć magle, jak i wszystkie inne maszyny, które niezbędną są w pralni. Oni są w stanie w pełni wyposażyć Waszą pralnie. Można na nich polegać, bo sprzedają maszyny samych najlepszych marek.
ODPOWIEDZ