Porządna odzież robocza

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Roderyk1992
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2021, 4:53

Porządna odzież robocza

Post autor: Roderyk1992 »

Cześć. Ostatnio dość często spotykam się z przekonaniem, że odzież robocza wcale nie musi być tak dobrej jakości i absolutnie tego nie rozumiem. Każdy pracownik powinien mieć odpowiedni uniform, który maksymalnie go zabezpieczy i naprawdę na takich rzeczach nie warto oszczędzać. Mam nadzieję, że macie podobne zdanie?
Dorotiś

Re: Porządna odzież robocza

Post autor: Dorotiś »

Według mnie ważne jest uszczelnianie szwów w odzieży http://loxy.pl/produkty/uszczelnianie_szwow/ szczególnie w kilku zawodach jest to bardzo istotne. O ile kasjer może pracować w normalnych ubraniach to strażnik już niekoniecznie. Dlatego warto kupić dobrą odzież.
Młoda

Re: Porządna odzież robocza

Post autor: Młoda »

Akurat ja takiej odzieży nie potrzebuję na co dzień i jestem zdania, że przede wszystkim wiele osób zapomina również o bardzo fajnych nakryciach głowy. Jestem zdania, że tak jak opisano kapelusze filcowe https://hatfactory.pl/pl/blog/kapelusz- ... -welur-n44 to właśnie ja chcę taki sam sobie kupić w najbliższym czasie.
Tłeski

Re: Porządna odzież robocza

Post autor: Tłeski »

Zależy jakiej odzieży szukacie. Ja do restauracji dla personelu zamawiałem fartuchy w firmie FPUH KOLIBER Alencewicz Bogusława z Mrągowa. Dobra oferta, przystępne ceny i sprawna realizacja zamówienia. Możecie sobie podpatrzeć ich ofertę na stronie https://twojkoliber.pl/pl/c/Bluzy-kucharskie/48 Z pewnością jeszcze skorzystam z usług sklepu. Dobra jakość fartuchów to dodatkowy i zarazem decydujący atut.
DarekŁabądzki

Re: Porządna odzież robocza

Post autor: DarekŁabądzki »

Ja jestem zupełnie innej opinii. Moim zdaniem odzież robocza powinna być estetyczna, komfortowa i wykonana z dobrych materiałów. My zazwyczaj korzystamy z usług sklepu AMW odzież robocza: https://amw.biz.pl/oferta z Łodzi. Zamawiamy stamtąd m.in. odzież ostrzegawczą, obuwie, ogrodniczki, bluzy, kurtki, hełmy, okulary i rękawice robocze. Używamy ich przez okrągły rok i jak dotąd nie mamy do nich żadnych uwag. Myślę, że również będziecie z nich zadowoleni.
Iza Szydłowska

Re: Porządna odzież robocza

Post autor: Iza Szydłowska »

Ubranie ochronne jest na pewno bardzo ważne ale pamiętajmy również o ochronie oczu. Ja pracuję bardzo dużo przy komputerze i wiem, że musze mieć dobre okulary ochronne. Jakiś czas temu czytałam nawet o tym artykuł https://www.maszokulary.pl/artykul/kto- ... nne-141975 właśnie na stronie tego portalu o okularach ochronnych. Polecam każdemu zgłębić ten temat i również zakupić okulary ochronne do komputera. Portal oferuję również inne ciekawe tematy optyczne.
ODPOWIEDZ