Podłoga w warsztacie

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Przemysł1969
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2020, 23:29

Podłoga w warsztacie

Post autor: Przemysł1969 »

Cześć wszystkim. Mam w planie za jakiś czas wymienić podłogę w moim warsztacie stolarskim, ale nie zdecydowałem się jeszcze na konkretne płytki. Na pewno moją uwagę zwróciły podłogi Fortelock. Wydają się najodpowiedniejsze ze względu na wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Może ktoś z was właśnie takie płytki wybrał? Polecacie?
Awatar użytkownika
widokowa
Posty: 83
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:30

Re: Podłoga w warsztacie

Post autor: widokowa »

Jak otwiera się coś takiego, to trzeba wszystko dokładnie przemyśleć i zorganizować tak, żeby było jak najbardziej praktycznie. Mąż włąsnie szykuje się do otworzenia własnego warsztatu samochodowego i jesteśmy właśnie na etapie zamawiania wyposażenia i urządzania tego wszystkiego. Na pewno podstawowym elementem będą szafki warsztatowe wiszące , takie coś na przechowywanie narzędzi i innych niezbędnych rzeczy. Wiadomo,że porządek musi być.
Mikołajewski80

Re: Podłoga w warsztacie

Post autor: Mikołajewski80 »

Przeglądam oferty i jestem ciekawy czy obsługa tego salonu https://www.vox.pl/dip-salon-szczecin-salon-firmowy-66 zrealizuje mi projekt podłogi do warsztatu. Mają bardzo dobre opinie i kolega jest zadowolony z projektu jaki robił u nich dla swojego domu oraz lokalu firmowego.
ODPOWIEDZ